Kołobrzeg

“Miejsce naprawdę ok!”
Bistro My Fish — recenzja

Bistro My Fish
Nr 29 wśród 172 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 7 września 2019

Zawsze uważałam, ze nad morzem nie można zjeść smacznej ryby - myliłam się, a to miejsce jest idealnym na to dowodem. Ryby świetnie doprawione, dodatki świeże. Ceny przy tym były naprawdę niskie porównując do restauracji znajdujących się w okolicy. Obsługa sprawnie zajmowała się kolejnymi zamówieniami (restauracja była pełna klientów, a mimo to nasze dania wydano nam w kilkanaście minut).

Dziękujemy, martynakosel

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

W trakcie pobytu w Kołobrzegu byliśmy tu kilka razy na obiedzie i próbując ryby. Polecamy szczególnie te z pieca - zrobione i podane, tak jak lubimy, niezależnie czy to dorsz czy halibut. Chcieliśmy zjeść też zupę rybną, ale skończyło się tylko na próbie - w każdej glutaminian sodu i inne zbędne przyprawy...po co? Jest taki wybór Pr, ypraw ziołowych. Kucharze powinni się trochę dokształcić. Podsumowanie: tutaj tylko ryby z nizłmi dodatkami.

Dziękujemy, Janusz R
Zrecenzowano 3 września 2019

Na pewno nie jest to droga restauracja. Ceny są niskie, a porcje moim zdaniem naprawdę spore. Można się najeść. Jadałam tutaj przez cały okres urlopu i za każdym razem wychodziłam najedzona. Obsługa super, sprawnie radzi sobie z obsługą zamówień. 5/5

Dziękujemy, sandramoniuszko
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie za jedzenie należy się jedna gwiazdka. Ryba i frytki - niby proste danie ale udało sie je spektakularnie zepsuć. Otrzymaliśmy frytki nie usmażone a ugotowane w oleju czyli było to ziemniaczane coś nasączone ogromnymi ilościami średnio pachnącego tłuszczu (poprostu ktoś przygotowywał je w zbyt niskiej temperaturze). Ryba była w jakimś cieście naleśnikowym także z głębokiego oleju i niemal zupełnie niczym nie doprawiona. Surówki ok. Obsługa profesjonalna i całość oceny ratuje przemiła, niezwykle ciepła w kontakcie Pani (domyślam się) właściciel. Dzięki swej obecności, wielkiej otwartości i przyjaznemu podejściu do ludzi czujesz się w tym miejscu dobrze. Calości dopełnia miły wystrój... gdyby poprawić tylko to jedzenie to lokal byłby super :) sprawdźcie sami.

Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad w Kołobrzegu, a więc rybka ☺️ zdecydowanie polecam dorsza z zapiekanymi ziemniaczkami i zestawem surówek. Rybka świeża, doskonale wysmażona - nie ociekająca tłuszczem i porcja bardzo słuszna. Przesympatyczna obsługa i na stolik czas oczekiwania - u nas 7 min w porze obiadowej - nieźle Frytki w drugim zestawie z rybką równie smaczne, a surówki bardzo świeże - najlepsza z marchewki Ceny umiarkowane ☺️ polecam wszystkim lubiącym dobre jedzonko.

Dziękujemy, justynas764

Bistro My Fish — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro My Fish? Podziel się wrażeniami!