“NAJLEPSZA RYBKA”
Bistro My Fish — recenzja

Bistro My Fish
Nr 37 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad w Kołobrzegu, a więc rybka ☺️ zdecydowanie polecam dorsza z zapiekanymi ziemniaczkami i zestawem surówek. Rybka świeża, doskonale wysmażona - nie ociekająca tłuszczem i porcja bardzo słuszna. Przesympatyczna obsługa i na stolik czas oczekiwania - u nas 7 min w porze obiadowej - nieźle Frytki w drugim zestawie z rybką równie smaczne, a surówki bardzo świeże - najlepsza z marchewki Ceny umiarkowane ☺️ polecam wszystkim lubiącym dobre jedzonko.

Dziękujemy, justynas764

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Ryby ciut droższe niż w innych miejscach ale polecam, bo jak dla mnie najlepsze. Schabowy porażka, za gruba panierka i za mało rozbity. Pierogi ruskie super, farsz odpowiedni, dużo sera, smaczne. Mają również alkohol co jest na plus. Pomimo dużego ruchu ogarniają kolejkę i nawet w szczycie godzin nie czeka się bardzo długo. Sporo miejsca w środku i na zewnątrz, kącik dla dzieci, względnie czysto, choć zdarzyła nam się brudna taca i nie domyte sztućce. Ogólne wrażenia dobre.

Dziękujemy, Kamila P
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecamy Bistro My Fish! Przepyszne jedzenie miła obsługa przystępne ceny! Przy następnej wizycie w Kołobrzegu na pewno tu wrócimy!

Dziękujemy, damian b
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Spędziłem w Kołobrzegu tydzień i dzień w dzień stołowałem się w tym miejscu! Jedzenie zawsze było świeże, ciepłe i szybko wydawane.

Dziękujemy, jarychos
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Polecam kotleta schabowego bardzo dobry
Polecam również rybe fajne miejsce szybka obsługa

Dziękujemy, Maksymilian O

Bistro My Fish — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro My Fish? Podziel się wrażeniami!