“Fatalnie, faaatalnie”
Venezia — recenzja

Venezia
Nr 81 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi na kawę do tego lokalu, serwują również śniadania, które zamówił jeden z moich towarzyszy. Na karty czekaliśmy 15 minut, po złożeniu zamówienia dokładnie: kawa, herbata jajecznica oraz sok jabłkowy, czekaliśmy 45 minut na same napoje (obcokrajowcy obsługiwani dużo szybciej). Na jajecznicę się nie doczekaliśmy. Fatalnie

Dziękujemy, domis_x

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wracając znad morza weszliśmy na kawę i deser.
Plusy:
-bardzo dobra kawa
-ładny wystój
-miła obsługa
Minusy:
-jakość deserów- lody o przedziwnym, sztucznym smaku, w każdym deserze te same (nawet w mrożonej kawie). Niestety odnoszę wrażenie, że smak "nie schodzi" więc dajemy do deserów. Szarlotka wyglądała jakby ją przejechał walec, góra ciasta niedopieczona a samo ciastko ewidentnie podgrzewane w mikrofali (nierównomiernie podgrzane). Raczej nie wrócimy :( .

Dziękujemy, lipek71
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój ładny, przyjemny; obsługa miła ale b młoda bez doswiadczenia i wiedzy; na pytanie jaką kawę serwują znają tylko nazwę, natomiast stopień palenia czy mocy kawy jest niewiadomą, ale wybaczam,
natomiast tosty są ohydne - niesmaczny ser, niesmaczne pieczywo, mdłe i tluste, ani odrobiny smaku czy choćby listek rukoli
Rok temu jadłam pyszne „bogate” w zielone tosty i piłam smaczna kawę
Czy jest nowy właściciel? Czy obsługa jest niedouczona?

1  Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kawa z mlekiem - delikatna, smaczna, bez goryczki i kwaśnego, mocnego posmaku. Temperatura idealna!!! Lody słabiutkie....

1  Dziękujemy, Asia_-11111
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Bardzo polecam wspaniała obsługa kelnerska znajomość karty fachowe doradztwo ,bardzo smaczne ciasto i kawa , ceny umiarkowane porcje adekwatne do cen , restauracja z klimatem

1  Dziękujemy, JacaTravel

Venezia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Venezia? Podziel się wrażeniami!