“Pyszne pierogi”
Pierogarnia w Porcie — recenzja

Pierogarnia w Porcie
Nr 40 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 10 września 2019

Pierogi pyszne , duży wybór , ceny niskie , niedaleko parking strzeżony , pan obsługujący chamowaty.

1  Dziękujemy, Andrzej M

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Tam jest po prostu... jak w domu. Jakbym wpadł do kogoś z rodziny na pierogi domowe i tak jak ktoś bliski jestem witany. Absolutny profesjonalizm, pierogi gotowane na poczekaniu, mięciutkie ciasto, a nadzienie - pycha. Najpierw mix pierogów, 8 rodzajów po jednym. Potem już wybrany smak (kocham z pieczarkami i serem). Znam się na pierogach, sam gotuję świetne te są naj-le-psze! Polecam.

1  Dziękujemy, Krzysztof Ż
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny z czystym sumieniem mogę polecić pierogarnie. Przepyszne pierogi, polecam z pieczarkami i żółtym serem,ruskie. Jeśli chodzi o nowość pielmieni brakowało w nich rosołu, poza tym w smaku ok. Krótki czas oczekiwania, pierogi brane na wynos.

1  Dziękujemy, 799agnieszkaw
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam ruskie i te ze szpinakiem, chociaż te z kapusta i kasza tez są pyszne. Dostawa błyskawiczna, a na miejscu miła obsługa. Polecam !

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, aniteex
Zrecenzowano 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi robione na miejscu - świeżo ugotowane - to zdecydowana zaleta.
Jeśli chodzi o smak - dobre , ale bez rewelacji!
Barszcz czerwony , nie ma nic wspólnego z barszczem czerwonym poza kolorem- niedobry - woda o zabarwieniu buraka.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 857panamac

Pierogarnia w Porcie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia w Porcie? Podziel się wrażeniami!