“Super”
Sphinx — recenzja

Sphinx
Nr 72 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wspaniała miejscówka. Można zjeść obiad na dachu z pięknymi widokami na miasto. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Jedzenie super. Duże porcje. Wystrój elegancki a zarazem luźny klimat. Restauracja dla wszystkich.

Dziękujemy, Anka1311

Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Byłam tam tyle razy i zawsze coś z moim zamówieniem było nie tak, ale nie mają stałego składu dlatego przymykałam na to oko. Niemniej jednak surowy kurczak w shoarmie to już za dużo. Powinni ustabilizować zespół i zwracać uwagę na szczegóły. (na stołąch bałagan)

1  Dziękujemy, agnieszka849
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo pewnych oporów postanowiliśmy zjeść obiad. Zostaliśmy (sześć osób) mile zaskoczeni. Szybko , czysto, smacznie. Do polecenia.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, s_awomirs52
Zrecenzowano 16 września 2018

Po latach postanowiłem przypomnieć smaki Sphinx-a.
Niestety zamówione Shoarmy - zarówno moja jak i żony były bardzo słabe,
w wieprzowinie mnóstwo żył i tłustych kawałków, kurczak też miał dziwny smak jakby nie był wysmażony wystarczająco.

Obsługa miła i sympatyczna.

Ogólnie nie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, JackDanielsGD
Zrecenzowano 24 maja 2018

Nie jestem zwolennikiem sieciowych restauracji ale cóż bywa taki czas że człowiek musi zjeść coś innego niż zwykle. Jedzenie przeciętne chociaż niektóre detale naprawdę sprawiły mi przyjemność. Burger kompletny, shoarma przesadnie zasypana przyprawą gyros. Obsługa sympatyczna chociaż nie notuje zamówień przez co na koniec wyszła niezgodność z zamówionym zestawem.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, FredFromDesire

Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Sphinx? Podziel się wrażeniami!