“Kulinarne ekstazy”
Restauracja Arté — recenzja

Restauracja Arté
Nr 23 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Opis: Restauracja ARTÉ to kulinarna podróż po wykwintnej krainie smaków – doskonałe połączenie kuchni regionalnej z nowoczesnymi inspiracjami z odległych zakątków świata. Do przygotowania dań wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane produkty lokalne i sezonowe.

Prawdę mówiąc rzadko piszę opinie, ale tym razem nie darowałbym sobie, gdybym tego nie zrobił.
Obsługa: FENOMENALNA, znająca się na rzeczy, przemiła, pomocną,z poczuciem humoru, dało sie odczuć jakby się było ich własnym gościem, a nie klientem restauracji.
Dania: wyczucie smaku i finezja kucharza na najwyższym poziomie. Carpaccio wołowe przepyszne, a kaczka wręcz niebiańska. Były też inne dania, każde pyszne. Za 2 dni idziemy ponownie poszerzyć zakres kulinarnych doznań.
Ceny: no cóż tanio może nie jest, ale jeśli komuś zależy na prawdziwym, niepowtarzalnym jedzeniu i rozpamiętywaniu smaku to cena adekwatna do jakości, dla mnie OK
GORĄCO POLECAM

Dziękujemy, Rafał D

Zrecenzowano 4 września 2019

GENIALNE MIEJSCE! Na początek chciałabym bardzo podziękować za obsługę kelnerską -bo często niestety personel jest pomijany! Świetne podejście, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza co do produktów, sposobu przygotowania dania, dostawców... Świetne wyczucie smaku u kucharza, profesjonalne podejście z fachową wiedzą, nutą humoru i pełną klasą u kelnerów.
Świętując zdecydowaliśmy się na BISQUE Z HOMARA (krewetki, śmietana pietruszkowo-czosnkowa), KACZA PIERŚ SMAŻONA (dziki brokuł, młoda marchewka, por, purée ziemniaczane, sos z ciemnego piwa Colberg z jeżynami), OSSO BUCCO CIELĘCE Z SZAŁWIĄ (fasolka szparagowa z pomidorami, młode
ziemniaki z miętą i koprem w maśle), dodatkowo zaproponowano Nam jako przystawkę SIEKANĄ OŚMIORNICĘ. Do głównego dania wybraliśmy białe wino półwytrawne. Nie omieszkaliśmy spróbować deseru pod postacią Tiramisu z gorzką czekoladą, a po rozmowie z kelnerem spróbowaliśmy polskiej wódki z "młodych ziemniaczków". Każda z tych pozycji jest godna polecenia, świetnie wyważona ze smakiem, w genialnej kompozycji i najlepszym wydaniu. Gorąco Polecam i mam nadzieję, że szybko tam wrócimy!

Dziękujemy, kkdudek
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Jedliśmy tam dwa razy i za każdym razem wychodziliśmy najedzeni i pełni smaku. Świetnie przyrządzone ryby i desery. Warto spróbować chałwowego creme brule i czekoladowego foundanta.

Dziękujemy, allmoy
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce i naprawdę dobre jedzenie.
Zamówiliśmy dorsza ze szparagami był nawiasem mówiąc obłędny.
Botwinka z jajkiem także wyśmienita.
Polecam to miejsce z całego serca....

1  Dziękujemy, radekrocinski
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Moje danie czyli stek wołowy wyśmienity ale pure ze smażonymi grzybami wyglądało jak błoto i pozbawione było jakiegokolwiek smaku. Żona i córka jadły pstrąga i były nim zachwycone, smakował wyśmienicie. Atmosferę kolacji popsuło (całe szczęście że tylko trochę) , dwóch Panów kelnerów rzucających słowami na literę ku...., gdzieś z zaplecza przy kuchni. Niestety słowa powszechnie uważane za obraźliwe były słyszane na sali. Proponuje Dyrekcji lub właścicielom przeszkolić tych dwóch panów. Żle tez odebrałem spoufalanie się ich z gośćmi.

Dziękujemy, Jak6666

Restauracja Arté — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Arté? Podziel się wrażeniami!