“Pysznie ”
Restauracja Sublima — recenzja

Restauracja Sublima
Nr 26 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Opis: Restauracja Sublima to miejsce dla wszystkich gości, którzy oczekują od jedzenia czegoś więcej niż tylko zaspokojenia głodu. Poszukują dobrze skomponowanych połączeń smakowych, najlepszych światowych jak i lokalnych produktów, dobrze dobranych technik kulinarnych po prostu kunsztu i pasji do gotowania przekładanej na talerze. Naszą pasją jest przygotowywanie jedzenia ze świeżych produktów od zaufanych dostawców, zgodnie z zasadami sztuki kulinarnej lecz wg naszej własnej unikatowej koncepcji. Wkładamy dużo pracy aby mogli Państwo spróbować naszej kuchni od podstaw, to znaczy że od pieczywa, masła poprzez pasty, sosy, dodatki aż do deserów, wszystko jest przygotowywane naszymi rękami na miejscu. Restaurację Sublima wyróżnia niepowtarzalny klimat miejsca, przyjazna atmosfera, lokalizacja w sercu miasta, a także stacja life cooking, gdzie można podejrzeć naszych kucharzy przy pracy.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce rok temu i teraz przy kolejnym pobycie udałam się do Sublimy ponownie. Lokal zdecydowanie utrzymał wysoki poziom zarówno serwowanych dań jak i standardów obsługi. Karta ciekawa. Ceny średniowysokie, ale może udać się na 3-daniowy lunch za 35 zł. Polecam sandacza i dobre polskie wino.

Dziękujemy, annasL7279UF

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre dania obiadowe mieliśmy przyjemność zjeść: siekana wołowina z sosem bbq i makaron z krewetkami, a i coś dla malucha było

Dziękujemy, kobi87
Zrecenzowano 3 maja 2019

Jedzenie bardzo dobre, menu dość wyszukane, ciekawe połączenia smakowe. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecamy !

Dziękujemy, Pimpply
Zrecenzowano 3 maja 2019

Zawsze będąc w Kołobrzegu zachodzimy tu na lunch. Cena adekwatna do jakości jedzenia. Polecam przed wszystkim lunche.

Dziękujemy, Kori14kk
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa i sałatka bardzo smaczne, ale nie do końca doprawione
Obsługa tez w porządku
Ładny wystrój - bardzo nowoczesny

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, zygfrydt

Restauracja Sublima — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sublima? Podziel się wrażeniami!