Zrecenzowano: 10 maja 2019

W dniach 18 do 22.04 czyli w okresie świąt wielkanocnych z mężem i przyjaciółmi gościliśmy w hotelu Olymp II. Podczas meldunku zostaliśmy bardzo miło przywitani i przyjęci. Otrzymaliśmy wiklinowe koszyczki do święconki, co wprowadziło nas w świąteczny nastrój. W przestronnych, gustownie urządzonych pokojach dodatkowo znajdowała się lodówka, codziennie otrzymywaliśmy wodę mineralną i świeże ręczniki. Z przyjemnością korzystaliśmy z basenu i jacusi. Najbardziej zaskoczeni byliśmy posiłkami. Codziennie mieliśmy do wyboru bardzo różnorodne menu - cała gama wyśmienitych posiłków. Wróciliśmy do domu zrelaksowani i zadowoleni. Z pewnością tam wrócimy. Dziękujemy i pozdrawiamy Pracowników hotelu:)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, muzyk1
Zrecenzowano: 21 lutego 2019

Byliśmy zadowoleni z hotelu, jednak nie mogliśmy korzystać z balkonu. Nasza 2 letnia córka, która jest dość żywiołowa i wszędzie jej pełno mogłaby wylecieć z 3 piętra, balustrada jest za daleko i za wysoko przykręcona od podłogi balkonu. Tworzy się duża szpara.

Pozdrawiam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Mama35l
Zrecenzowano: 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super.Fajne pokoje, byliśmy w Olymp 1,rewelacyjne jedzenie.Bardzo sympatyczna obsługa.Niestety rozczarowanie nastąpiło w salonie kosmetycznym.Skorzystalam z salonu w Olymp 2,gdyż w 1-ce akurat było zamknięte.Panie owszem bardzo miłe i pomocne,ale jeśli chodzi o zakres wykonanej usługi to niestety klapa absolutna.Robiłam manicure z hybrydą i hennę brwi z regulacją.Cena absolutnie nieadekwatna do wykonania!!!Moje dłonie wyglądały tak jakby zajmowała się nimi osoba, która dopiero się uczy i nie do końca wie co robi.Po powrocie z urlopu niezwłocznie udałam się aby naprawić bałagan.Brwi wyglądają lepiej,ale też zostawiają wiele do życzenia. Szkoda,bo dziewczyny naprawdę miłe,ale niesmak pozostał.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, AnnaS12754
Zrecenzowano: 19 czerwca 2018

Bardzo czysty i zadbane miejsce. Obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie pyszne. basen, siłownia wszystko w zasięgu ręki. choć jak to w Kołobrzegu trzeba liczyć się z dużą ilością obcokrajowców. Miejsce naprawdę warte polecenia.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Anita W
Zrecenzowano: 13 marca 2018

Hotel jest średniakiem, oferuje standardowe ceny oraz dość duże pokoje.
Natomiast jedzenie w hotelowej restauracji woła o pomstę do nieba.
Śniadania niczym się nie wyróżniają, ale są akceptowalne, kontynentalny standard w hotelu turystycznym. Natomiast obiadokolacje są "pasztetowo-niemieckie" i nic nie jest w stanie zatrzeć negatywnego obrazu tych posiłków. W ciągu tygodnia zjadłem więcej sosu grzybowego niż przez całe wcześniejsze życie. Na kolację obowiązkowe są "kartofeln" z ciężkim, zawiesistym sosem, najczęściej grzybowym, w ramach urozmaicenia zdarza się pieczarkowy! W kuchni pracuje kulinarny analfabeta, który proponuje do kurczaka w pięciu smakach ziemniaki (nie było ryżu). Przez siedem dni kuchnia ani razu nie pokusiła się o przygotowanie kaszy. Jeden raz był makaron (przypalony, z papryką chilli). Jeden raz na śniadanie był ryż z jabłkami i cynamonem. Mimo że ryż na śniadanie nie jest moim przysmakiem, zjadłem porcję i dwie dokładki, bo na kolację znowu te ziemniaki i sos grzybowy, pieczeniowy lub pieczarkowy.
Zważywszy, ze hotel reklamuje się jako przyjazny rodzinom z dziećmi (w istocie wśród gości dominują niemieccy emeryci) kuchnia zapomniała o menu dziecięcym!
Dla mnie jedzenie jest istotny elementem wypoczynku, stąd niska ocena obiektu!
Szczerze odradzam wykupywanie obiadokolacji. Są ciężkie, pasztetowo-niemieckie i osoba o minimalnych wymaganiach kulinarnych nie będzie z nich zadowolona. Lepszą opcją jest wtedy bliźniaczy Olymp (po drugiej stronie ulicy), który ma pokoje z aneksami kuchennymi, gdzie można ugotować coś samemu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepszą opcją jest wtedy bliźniaczy Olymp (po drugiej stronie ulicy), który ma pokoje z aneksami kuchennymi, gdzie można ugotować coś samemu.
Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, adambU4359TD