Zrecenzowano 13 marca 2018

Hotel jest średniakiem, oferuje standardowe ceny oraz dość duże pokoje.
Natomiast jedzenie w hotelowej restauracji woła o pomstę do nieba.
Śniadania niczym się nie wyróżniają, ale są akceptowalne, kontynentalny standard w hotelu turystycznym. Natomiast obiadokolacje są "pasztetowo-niemieckie" i nic nie jest w stanie zatrzeć negatywnego obrazu tych posiłków. W ciągu tygodnia zjadłem więcej sosu grzybowego niż przez całe wcześniejsze życie. Na kolację obowiązkowe są "kartofeln" z ciężkim, zawiesistym sosem, najczęściej grzybowym, w ramach urozmaicenia zdarza się pieczarkowy! W kuchni pracuje kulinarny analfabeta, który proponuje do kurczaka w pięciu smakach ziemniaki (nie było ryżu). Przez siedem dni kuchnia ani razu nie pokusiła się o przygotowanie kaszy. Jeden raz był makaron (przypalony, z papryką chilli). Jeden raz na śniadanie był ryż z jabłkami i cynamonem. Mimo że ryż na śniadanie nie jest moim przysmakiem, zjadłem porcję i dwie dokładki, bo na kolację znowu te ziemniaki i sos grzybowy, pieczeniowy lub pieczarkowy.
Zważywszy, ze hotel reklamuje się jako przyjazny rodzinom z dziećmi (w istocie wśród gości dominują niemieccy emeryci) kuchnia zapomniała o menu dziecięcym!
Dla mnie jedzenie jest istotny elementem wypoczynku, stąd niska ocena obiektu!
Szczerze odradzam wykupywanie obiadokolacji. Są ciężkie, pasztetowo-niemieckie i osoba o minimalnych wymaganiach kulinarnych nie będzie z nich zadowolona. Lepszą opcją jest wtedy bliźniaczy Olymp (po drugiej stronie ulicy), który ma pokoje z aneksami kuchennymi, gdzie można ugotować coś samemu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Lepszą opcją jest wtedy bliźniaczy Olymp (po drugiej stronie ulicy), który ma pokoje z aneksami kuchennymi, gdzie można ugotować coś samemu.
  • Data pobytu: luty 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, adambU4359TD
Zrecenzowano 3 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w super lokalizacji, bardzo ładny, jedzenie dobre, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Byliśmy już w hotelu kilka razy na przestrzeni 6 lat. Niektóre części budynku powoli wymagają remontu ale nadal warto odwiedzać to miejsce.

Data pobytu: listopad 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, KlaudiaAntkowiak424
Zrecenzowano 2 października 2017

Hotel Olymp 2 położony blisko plaży w dzielnicy uzdrowiskowej miasta.
W hotelu do dyspozycji gości (wliczone w cenę) basen, sauny, jacuzzi, sala fitness od 7 do 21. To świetne rozwiązanie. Pokoje przestronne, ładnie urządzone, ręczniki, kosmetyki, czajnik, kubki, leżaki i parawan na plażę na wyposażeniu pokoju. Na każdym piętrze dodatkowo dostępna woda dla gości. W recepcji można wypożyczyć szlafrok na cały pobyt w cenie 10 zł. Jest strefa spa (dodatkowo płatna) i płatny parking (wcześniejsza rezerwacja). Czysto w całym obiekcie. Śniadania wliczone w cenę pobytu. Wykupiliśmy pobyt z obiadokolacjami. Jedzenie smaczne, świeże i ogromny wybór zarówno na śniadaniu i obiadokolacji. Personel hotelu bardzo miły, uprzejmy i pomocny. Dużo gości z Niemiec, głównie osób starszych, dzięki temu w hotelu jest bardzo spokojnie. Nie mam żadnych uwag. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel dla osób szukających odpoczynku
  • Data pobytu: wrzesień 2017, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, lex1002017
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko super. Pokoje czyste.obsługa bardzo miła i profesjonalna doradzi. Jedzenie bardzo dobre duża ilość dokładane co po chwile. Pobyt wart swojej ceny. Gorąco polecam. Oby więcej takich hoteli. ..

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, 473karolina
Zrecenzowano 17 października 2016

Fantastyczne miejsce dla osób szukających ciszy i relaksu. Hotel położony 5 minut pieszo od plaży i 7 minut od dworca. W okolicy kilka sklepików. Świetna baza wypadowa na spacery. Hotel bardzo czysty i cichy, mimo, że obłożenie, nawet w październiku na max. Sympatyczna strefa relaksu - basen i sauny. Śniadania bogate, z kącikiem kucharskim gdzie od ręki możemy zamówić - omlety, naleśniki, gofry ...... Bardzo nam się podobało.

• Data pobytu: październik 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Jolanta1971