Zrecenzowano: 22 stycznia 2018

Dobry wieczór, w weekend 19-21.01.2018 byłem "niestety" gościem tego hotelu. W ogłoszeniu widnienie, że 100 m od morza ( i tylko to jest prawdą), że parking i że miejsce dla odpoczynku. Przyjechaliśmy w piątek wieczorem, gdzie zarezerwowano pokój dla 2 osób - dowiedziałem się, że są 3 ceny za parking: za hotelem 30 zł;przed hotelem 40 zł oraz podziemny 50zł/za dobę! dziwne doba parkingowa kończy się o 11:30 następnego dnia, a w pięknie obszytej skórą informacji w pokoju, zawierającej regulamin jest napisane doba w hotelu zaczyna się o 14 a kończy o 12 dnia nastego. po zauważeniu różnicy w godzinach godzinach dowiedziałem się, że doba kończy się o godz,11. W hotelu, który nazywa się centrum zdrowia za szlafroki liczą sobie dodatkową opłatę 7 zł za szt, śniadania od 7-10. Ważne - z uwag od klientów, na basenie usłyszałem, że jak się dopytywali o różnice w godzinach opuszczenia hotelu, to poinformowano Ich, że wystarczy dosłownie minuta po godzinie 11 aby została naliczona nowa doba. Poza tym windy są tak mało udolne, że aby się dostać na parter czasami trzeba czekać i 15 - 20 minut. zdecydowanie nie polecam obiektu, dla osób, które cenią Sobie intymność, jakość w stosunku do ceny, oraz uczciwe traktowanie klienta.

Termin pobytu: styczeń 2018
2  Dziękujemy, katoszczecin
Zrecenzowano: 22 grudnia 2017

Plusem jest położenie blisko morza, niezłe jedzenie, czyste pokoje. Basen, sauny ok. Minusem jest duża akustyka, telewizor, rozmowy w pokoju obok są doskonale słyszalne. poza tym są koncerty, ale w zupełnie nieodpowiednim miejscu. Aż szkoda artystów, którzy zmuszeni są grać w złej akustyce, przy głośnych rozmowach, w holu

Dziękujemy, lidia850
Zrecenzowano: 6 listopada 2017

Kolejny raz byłem w tym hotelu. Szału tam nie ma ale lokalizacja super, bo z dala od centrum. Mankamentem hotelu jest gastronomia. Obsługa w restauracji jest na poziomie baru szybkiej obsługi. Podczas śniadania dokładnie co do minuty godzina 10 i zabieranie wszystkiego ze stołów zamiatanie mycie podłóg sprzątanie. Zabierają talerze ze stołów. Skandal. to miało miejsce 30 lat temu ale dzisiaj? Myślę, że dyrekcja powinna coś z tym zrobić.

2  Dziękujemy, Hary300
Zrecenzowano: 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Ładny duży pokój z pięknym widokiem na Bałtyk, sala zabaw dla dzieci długo zamknięta, do tego słabo wyposażona, jedzenie monotonne, chociaż duży wybór, basem ciepły i czysty lecz o włączenie każdej atrakcji trzeba prosić ratownika, płatny parking.

Dziękujemy, Kamila B
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Tradycyjnie co roku na poczatku lipca spedzamy tu rodzinne wakacje - dziadkowie, rodzice i nasze dzieci; hotel polozony na uboczu, obok dwoch innych, pokoje z widokiem na plaze, czasem slychac koncerty z amfiteatru. Wyzywienie zadawalajace. Gdy nie ma pogody, co czeste, jest wiele innych atrakcji dla dzieci, w tym przede wszystkim kryty basen. Dobre centrum spa, masaze i zabiegi. Oblezone przez niemieckich emerytow.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Biczus