“Rewelacyjne jedzenie”
Restauracja Horyzont — recenzja

Restauracja Horyzont
Nr 50 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)

Super jedzenie, pyszne , świeże i bardzo fajne wyszukane smaki. Rewelacyjne zupy oraz dobrze skomponowane menu dla dzieci. Polecam.

Dziękujemy, Lukasz A

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Restauracja Horyzont, jest na pewno godna polecenia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, Matias1976r
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pan który wpuszcza do restauracji ŚREDNIO uprzejmy i grzeczny, nawet bardzo średnio. Czulam się trochę jak intruz. Jeśli chodzi o jedzenie, Lin z sosem był poprawny. Nic mniej ani więcej. Nie był wysuszony, zbyt dużo pieprzu i soli. Pierś kurczaka ze szpinakiem znacznie poniżej przeciętnej. Trzeba się trochę pomęczyć żeby pokroić.
Makaron wege dobry, nie powalający ale chyba najlepszy z tych 3 dań które jadłam podczas pobytu. Jeśli macie możliwość jesc gdzieś na mieście zrezygnujcie z z restauracji horyzont.
Niema dramatu, ale zachwycać się tez nie było czym.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano 29 marca 2019

Korzystaliśmy z restuarcji w ramach pobytu w hotelu (śniadanie+kolacja) Potrawy urozmaicony w tym regionalne, bardzo smaczne potrawy przyrządzane na miejscu na życzenie gościa... Polecamy

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, piernik999
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wchodząc do Horyzontu oczekiwaliśmy czegoś więcej jak na taki hotel. Dorsz był średni, zupka dobra. Deser również dobry. Najbardziej zadziwil nas kelner wypuszczający do restauracji. niezbyt miły, rzucający komunikaty z dziwną ironią.. Miejsce jest klimatyczne i na pewno warto tam zajrzeć i spróbować. Jest poprawnie. Dla nas - byliśmy dwa razy i nie planujemy zawitać ponownie na ten moment.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, kina023

Restauracja Horyzont — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Horyzont? Podziel się wrażeniami!