“Fajne miejsce dla dzieci ”

Babakuba Children's Creative Play Area
Zrecenzowano 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla rodzin z dziećmi :) z pysznym ciastem i kawa (również dla alergików) :) dzieci mają zajęcie a dorośli mogą w miłej atmosferze poczytać i wypić kawę ;) polecamy!

Dziękujemy, Gosia T
Napisz recenzję
Zrecenzowano 25 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie zorganizowane przyjęcie urodzinowe dla 4-latka. Jest gdzie się wyszaleć i poświętować:)
Dobra kawka i pyszne ciasta.
Polecam!!!

1  Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 27 sierpnia 2016

Polecam wszystkim rodzicom dzieci dużych i tych mniejszych! Super panie i super wnętrza. Idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu z dziećmi!

1  Dziękujemy, boskaskosnooka

Babakuba Children's Creative Play Area — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Babakuba Children's Creative Play Area? Podziel się wrażeniami!