Kołobrzeg

“Włoska petarda!”
Trattoria Corleone — recenzja

Trattoria Corleone
Nr 24 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeszcze nigdzie i nigdy nie zjadłem tak pysznego i pięknie podanego makaronu! W smaku wyborny, pięknie podany! Mógłbym tam jeść codziennie ich makarony. Pizza tez dobra ale makaron obłędny!

Dziękujemy, Jaro-Broda

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny wystrój i nic poza tym . Obsługa na bardzo słabym poziomie : na początek danie główne później napoje na końcu przystawka :/ makaron rozgotowany nie do zjedzenia . Po zwróceniu uwagi mówią ze tak kucharz gotuje i on uważa ze jest dobry . Radzę poszukać innego miejsca .

Dziękujemy, 640jolantab
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Przypadek, konieczność, szczęście i fart, te słowa najlepiej określają jak się tam znaleźliśmy, pomiędzy goframi, pizzą frytkami i kebabem jest knajpka z rewelacyjnym jedzeniem. Obsługa radziła sobie rewelacyjnie, nawet chwilowy problem z "fazą" nie wywołał paniki u obsługi, pełen profesjonalizm. Jedzeni - bardzo dobre, porcje (pomimo wrażenia że jest ich mało - to były wystarczające). Gnocchi w sosie borowikowym - rewelacja - wyrazisty sos pozostawiający smak na długo. Córka zachwycała się naleśnikami (w zamian za Lasagne której przez brak "fazy" nie dało się zapiec w piecu). Natomiast niewielki zarzut do schabowego (mięso nie najwyższej jakości ), dobrze przyprawione, ale nie do końca dobre - świetne domowe frytki.
Ogólne wrażenie - bardzo dobre - jeżeli będę miał okazję, to z pewnością tam wrócę.

Dziękujemy, 650mariuszs
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Makaron był bardzo smaczny, ale piwo zamówione dostałem dopiero po otrzymaniu dania głównego. Obsługa kelnerska pozostawia bardzo wiele do życzenia, widać chaos i brak przyporządkowania do konkretnych miejsc w lokalu, natomiast jest do stolików w związku z czym obsługująca mnie Pani przez ponad 15 minut nie pojawiła się przy moim stoliku. Na głupi rachunek czekałem ponad 10 min, a gdy się o niego upomniałem kazano mi zaczekać... (gdyby 10 minut to było mało) Podsumowując jedzenie niezbyt tanie, ale bardzo smaczne, natomiast obsługa bardzo słaba.

Dziękujemy, Pwalos
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spaghetti oraz pizza Margheritta pyszna. Obsługa bardzo miła i stara się żeby klientom dogodzić.
Najlepsza restauracja włoska:)

Dziękujemy, jszopna

Trattoria Corleone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Corleone? Podziel się wrażeniami!