Kołobrzeg

“Polecam!”
Odlodowo — recenzja

Odlodowo
Nr 1 wśród 3 Desery (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lody o smaku Bazyli z suszonymi pomidorami przepyszne. Smak nietypowy ale znakomity i orzeźwiający. Pyszna kawa, a wszystko to w przystępnej cenie. Obowiązkowy punkt programu.

1  Dziękujemy, Marek Z

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody gorgonzola z gruszką skradły moje podniebienie, zupełnie nietypowe połączenie serka pleśniowego w lodowatym smaku z gruszką. Dla lubiących wytrawne smaki. Polecam.

Dziękujemy, agciere
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku pobytu skusiłam się na sorbet mango i stałam się tam stałym gościem. Mango nieziemskie - dotąd nie jadłam tak pysznych lodów. Polecam również gofry z bitą śmietaną i jagodami

Dziękujemy, K_l_e_m_e_n_t_y_n_k_
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lody dobre ale nic ponad to można powiedzieć poprawne Czytając opinie spodziewałem się dużo więcej 3 stoliki na zewnątrz także nie za wiele miejsca aby usiąść Porcja lodów 5 zł

Dziękujemy, Conandron
Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Jak na niedzielę i całkiem ładną pogodę - zdziwienie. Mało ludzi, mało smaków. Mimo wszystko lody pyszne.

Dziękujemy, Joanna N

Odlodowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Odlodowo? Podziel się wrażeniami!