Starodawna katedra

Piękne miejsce

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019
Renata P

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden ze starożytnych artefaktów kultury i chrześcijaństwa w tych regionach muszę przyznać że jest to ogłoszenie powtórzone. Tak czy inaczej Muszę stwierdzić że to jest jedna z najbardziej starodawnych katedr w tej części Polski to naprawdę warto odwiedzić jest tam wiele historycznych zabytków oraz wiele historii do opowiedzenia.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Bazylika to kolejny punkt, który warto zwiedzić w Kołobrzegu. Piękne zabytkowe i refleksyjne miejsce, do którego wchodzi się przez wielkie ozdobne drzwi. Warto poświęcić chwilę na zwiedzanie, polecam.

Dziękujemy, Renata P
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Piękna katedra. Bardzo zadbana i może to dziwnie zabrzmi, ale: "przytulna". Panuje tu niesamowita atmosfera zadumy i refleksji, ale i nadziei i pokoju. Skłania do modlitwy.
Otoczenie zadbane i dopieszczone. Jak całe to miejsce

1  Dziękujemy, maciejania123
Zrecenzowano: 15 lutego 2019

Warto zobaczyć Bazylikę jeśli się jest w Kołobrzegu i należy temu poświęcić więcej czasu. Przepiękne zdjęcia ilustrujące odbudowę Bazyliki po zniszczeniach w czasie II wojny światowej. Trafiliśmy na moment kiedy było bardzo mało ludzi i porozmawialiśmy i przecudowną Panią ( obsługuje wjazd na wieżę widokową), która opowiedziała nam historię i dzieje Bazyliki. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, aleksandraz106
Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Bardzo pięknie utrzymany obiekt z niespotykaną architekturą wewnątrz oraz z kilkoma niespotykanymi zabytkami. Serdecznie polecam

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, dugas76