Zrecenzowano: 29 lipca 2019

To miejsce za jakiś czas będzie pewnie fajnym pensjonatem w spokojnym miejscu. Niestety odnoszę wrażenie, że ośrodek (a przynajmniej jego część) została oddana do użytku o jeden sezon za wcześnie.
Z rzeczy na plus:
+ dobry wygodny dojazd
+ cicha i spokojna lokalizacja
+ czyste i duże pokoje
+ śniadania - może nic specjalnego, ale każdy znajdzie coś dla siebie
+ sympatyczna obsługa

Niestety jest też kilka drobnych, ale irytujących minusów:
- ośrodek jest w zasadzie w remoncie (przynajmniej część w której mieszkaliśmy)
- pokoje chociaż duże, są dość słabo wyposażone, są łóżka, jest telewizor i lampka. Brakuje czegoś do siedzenia, (kanapy lub chociaż krzeseł). Czajnik elektryczny dostaliśmy na recepcji (w ośrodku nie działa restauracja/bar/kawiarnia)
- wifi niby jest, ale tak naprawdę to raczej bywa i to nie wszędzie
- brzydki zapach panujący przy recepcji/windzie
- opłata za parking - niby nie duża, ale jest

Czy to była totalna porażka? Nie, mimo wszystko uważam, że pobyt był udany, ale chciałbym, żeby kolejni goście byli świadomi pewnych mankamentów przed dokonaniem rezerwacji.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach nie ma lodówek, więc jakaś mała turystyczna może się przydać. Pokoje po zachodniej stronie wydają się być lepiej wyposażone.
1  Dziękujemy, ggbbrr
Zrecenzowano: 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce w cichej okolicy. Wspaniała obsługa, zostaliśmy obsłużeni po królewsku, do hotelu przyjechaliśmy o dziewiętnastej, a Kolacja jest do godziny osiemnastej, a i tak nie poszliśmy spać głodni dzięki świetnemu personelowi.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, JuliaW3362
Zrecenzowano: 5 września 2018

Obiekt nie jest nazywany już hotelem, więc wiadomo czego się spodziewać. Klimat trochę kolonijny, ale pokoje duże, choć niestety niedokładnie sprzątane. Wykończenie słabe w pokoju podłoga z trzema różnymi typami wykończenia (płytki i dwa rodzaje wykładziny). Śniadania i obiadokolacje z dość tanich składników (np. brak masła do śniadania tylko najtańsza margaryna, a jako napój woda z wrzuconymi jabłkami). Za budynkiem można spotkać dziki dokarmiane przez obsługę kuchni i niestety zapach jest jak w chlewie. Pokoje od lasu ciche, od strony drogi Koszalin-Kołobrzeg słychać dość głośny szum. W lecie, jeśli pogoda dopisuje, jest to bardzo dobre miejsce wypadowe z uwagi na świetne położenie, ale jeśli spędzać czas w obiekcie to już słabo. Obsługa miła i uczynna.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, GrzesiekK351
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018

Szczerze mówiąc wybrałam się w to miejsce ponieważ szukałam hotelu przyjaznego dla zwierząt,i nie przeliczyłam się,tylko parę osób zwróciło mi uwagę ale nie była to bynajmniej obsługa. W stosunku do ceny pokoje przestronne,eleganckie,wygodne,tak samo łazienki,darmowy kupon na usługi spa&wellness były miłym zaskoczeniem,wypożyczalnia rowerów w atrakcyjnych cenach wyjątkowo rowery były w świetnym stanie,poużywałam sobie na ponad 10 kilometrowej ścieżce rowerowej w Kołobrzegu :P ale do rzeczy, zarówno winda jak i cafe bistro były świetnym udogodnieniem,jak i położenie blisko przejścia do ekoparku wschodniego,tj.przejścia na plażę,tak jadłospis lekko mnie rozczarował,jedzenie było pyszne ale trochę za tłuste na mój gust,tak samo brakowało mi wyboru. Zdecydowanie polecam to miejsce,recepcjonistki zahartowano więc zastaliśmy gotowe do boju chętne do pomocy panie,był to bardzo miły pobyt którego z pewnością nie żałuję. Ciasto czekoladowe cudowne! :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Widoki nie były pierwszej klasy ale w końcu czego oczekiwać po hotelu w lesie :) polecam pokoje w tak jakby przejściu,nad i pod jadalnią
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, katujemy
Zrecenzowano: 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Uwaga!!! Kancelaria prawna poszukuje osób które mają lub w okresie trzech lat wstecz od daty 10.09.2018, miały problemy ze zwrotem zaliczek lub przedpłat że strony dostawcy usług turystycznych,Villa Tarsis.Wykonanie usługi także jest podstawą do roszczeń, nic nie tracisz,a możesz odzyskać pieniądze. Nasza kancelaria będzie prowadzić państwa sprawy bezpłatnie!!!! Prosimy o przesyłanie opisu roszczenia i oczekiwań pod adres Zespół Prawny Lublin 50 box33

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, TOMASZ K