Zrecenzowano: 24 lipca 2018

Hotel SPA położony w bardzo dobrym miejscu, blisko plaży a zarazem promenady. Warunki hotelowe dobre w porównaniu do ceny. Wyżywienie bardzo dobre (szwedzki stół - śniadanie i obiadokolacja, duży wybór smacznych dań). Jedyny minusik to strefa SPA mogłaby być trochę dużej dostępna (można korzystać tylko do godz. 21.00).
Podsumowując, można dobrze wypocząć!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, mireks71
Zrecenzowano: 26 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Moje ulubione miejsce w Kołobrzegu, obsługa miła, kompetentna, obiekt kameralny, pyszne jedzenie, basen mały ale czysty i bez tłoku, czuje się tu rodzinną atmosferę, pokoje ładne, czyste, okolica spokojna, niedaleko morza...

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, jago-nat
Zrecenzowano: 4 października 2017

Pobyt w ośrodku "Olymp" w Kołobrzegu przyniósł wiele pozytywnych wrażeń. Skorzystaliśmy z kolegami z oferty krótkiego, weekendowego wypoczynku. Większość gości ośrodka przebywała na leczeniu sanatoryjnym. Przeważali kuracjusze z Niemiec. My zajęliśmy dwupomieszczeniowe studio na 4 piętrze. Studio funkcjonalne, wyposażone w w wygodne łóżka i wersalkę. Niewielki aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem elektrycznym oraz niezbędną zastawą stołową. Łazienka z ręcznikami i mydłem w płynie. Wrażenie trochę psuł zatkany odpływ wody w kabinie prysznicowej. Skorzystaliśmy z basenu i jacuzzi. Ogólnie warunki pobytu bardzo dobre. W cenie pobytu śniadania - szwedzki stół z bogatą ofertą wyboru dla każdego. Ośrodek położony w dogodnym punkcie miasta,ok. 5 min od promenady i plaży. Problem z parkowaniem rozwiązany przez udostępnienie garażu podziemnego w cenie 25 zł za dobę lub strzeżonego parkingu przy sąsiednim Olympie 2, 10 zł doba. Bardzo dobre wrażenia pozostawia po sobie obsługa pań z recepcji - miłych, uśmiechniętych i pomocnych. Nie robią problemu z przesunięć w czasie przyjazdu i wyjazdu.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, zkwasiliew
Zrecenzowano: 21 września 2017

Byliśmy w hotelach Olymp kilkukrotnie, a w samej Jedynce po raz drugi po dwuletniej przerwie.
Jak zawsze Panie na recepcji przemiłe i niezwykle pomocne, gdyż udało im się zorganizować pokój na tydzień przed przyjazdem, do tego w pełni sezonu (pierwsze dwa tygodnie sierpnia) i dla czteroosobowej rodziny, za co dziękujemy.
Pobyt się udał, pogoda jak na tegoroczne wakacje nad Bałtykiem dopisała, a i Kołobrzeg po kilku latach remontów wygląda niezwykle przyjaźnie, sympatycznie i naprawdę przejrzyście, mimo ogromnych ilości turystów w nim przebywających.
Co najważniejsze Olymp i do promenady (kilka kroków) i do mola (ciągle darmowego:)) i przede wszystkim do plaży (przez las ok 250 metrów), jak i centrum (ok. 500 metrów), jest świetnie usytuowany, bo cicho i spokojnie, a jednakże w samym sercu kurortu.
Ale wracając do hotelu, od ostatniej wizyty muszę ująć jednak jedną gwiazdkę, gdyż pokoje powinny zostać co nieco odnowione, a i pakiety wakacyjne również nie zachwycały, bo taniej wychodził pobyt z tradycyjnego cennika hotelowego. Do tego jak ktoś potrzebuje połączyć się z internetem koszmar, sygnał niemal nieosiągalny (korzystaliśmy z darmowej sieci Hotelu obok)...
Plusem jest aneks kuchenny w każdym z pokoi, z garnkami i sztućcami. Pokoje sprzątane codziennie oprócz niedzieli, codziennie zmieniane ręczniki, na miejscu basen. Duży plus za taras na dachu budynku, można się poopalać.
Większość pokoi z balkonami, oprócz tych na ostatnim piętrze. Śniadania przyzwoite, choć przy dłuższym pobycie mocno przewidywalne. Możliwość zakupu obiadu, kolacji, czy obiadokolacji z dnia na dzień, co jest ułatwieniem, choć cena posiłku w restauracji na mieście była porównywalna, a czasem niższa niż z cennika hotelowego. Parking płatny w sąsiednie "dwójce" za 10 zł/doba,
Ogólnie Nam się podobało, na pewno wrócimy, ale i liczymy na pewne zmiany, które jeszcze bardziej umilą pobyt gościom Olympu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na ostatnich piętrach nie posiadają balkonów.
Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, martrix1979
Zrecenzowano: 22 listopada 2016

Wspaniałe przyjęcie w recepcji to czysta przyjemność pobytu w tym Hotelu, Panie są po prostu rewelacyjne!!! pokoje są wielkie i dobrze wyposażone aneks kuchenny to idealne rozwiązanie dla osób lubiących samemu coś upitrasić. Śniadania to wiele wędlin, parówki, kiełbaski itp. wystarczy żeby przybrać na wadze. Basen dobry ale z chłodną wodą, jacuzzi OK. Sklep niedaleko hotelu, do plaży 5 min. spaceru. Słabe Wi-Fi w pokoju. Od dworca 8-10 minut spacerem. Ogólnie bardzo przyjemny pobyt.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pok.305 jest odnowiony
Termin pobytu: listopad 2016