Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wielki kompleks. Bogatą ofertą spa. Duży basen pływacki. Nie można się nudzić. Wspaniały relaks dla ciała. Pokój z widokiem na morze. Szum fal zza okna. Pokój duży i czysty. Szlafroki i klapki dla gości. Przydały się. Śniadanie to istna uczta! Bardzo bogaty szwedzki stół i life kitchen. Wszystko świeże i bardzo smaczne. Obsługa na piątkę. Polecam.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Iwona R
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych, hotel nie pozbawiony wad, słabo działające windy, gorszy pokój w części A prawdopodobnie dla gości z Travelist, przepełnienie restauracji, bardzo dobry personel robił co mógł żeby rozładować ,,korki”. Jedzenie dobre ale bez fajerwerków poprawne. Jeżeli ktoś oczekuje luksusu to proszę szukać gdzie indziej i dopłacić.

2  Dziękujemy, marekb230
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Odwiedziłem kawiarnie eleven ( oczywiście na 11 piętrze). Kręci się. To jedna z wiekszych atrakcji Kołobrzegu- niejako więc koniecznie trzeba...Widok piękny.Menu tradycyjne , sernik bardzo przyjemny, kawa dobra. Ale czasami trzeba poczekać na miejsce przy stoliku

Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Miejsce idealne na każdą porę roku. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Na osoby aktywne czekają takie atrakcje jak: ścianka wspinaczkowa, zajęcia w wodzie, rehabilitacja, kort do tenisa, sala fitness, baseny i wypożyczalnia rowerów. Dla tych, którzy myślą o regeneracji dostępne jest duże SPA, wypożyczalnia leżaków i oczywiście plaża. Nawet najmłodsi znajdą coś dla siebie: salon gier, kino i klubik malucha. Poza tym organizowane są imprezy taneczne, występy muzyków i specjalne występy gościnne.
Bardzo dużą atrakcją jest kawiarnia na 11 piętrze z obracającym się parkietem - więc uzbrój się w cierpliwość, gdyż bywają kolejki.
Dostępne są dwie restauracje z doskonałym i różnorodnym jedzeniem.
Duży plus za nowoczesne i niedawno wprowadzone klucze do pokoi w formie wygodnych bransoletek - ogranicza to możliwość ich zgubienia. Przemiła i profesjonalna obsługa.
W sezonie kłopot ze znalezieniem miejsca parkingowego, które wcale nie jest tanie.

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przestrzegam Państwa przed zakupieniem wczasów w tym hotelu przez portal typu travelist trivago. My zostaliśmy zakwaterowani w starym budynku A, który nie spełniał kryteriów hotelu 4*. Stary pokój, grzyb w łazience, a na korytarzu remont, gdzie śmierdziało klejem. Obsługa mało pomocna. Nie polecam!!

1  Dziękujemy, NataliaNataliaSz