Kołobrzeg

“Polecam na obiad i na piwo”
Colberg — recenzja

Colberg
Nr 15 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 8 września 2019

Podczas wizyty w Kołobrzegu byliśmy tutaj dwa razy. Za każdym razem byliśmy zadowoleni z obsługi jak i jakości posiłków. Wszystko jest smaczne i ładnie podane. Również piwo Colberg jest dosc dobre. Polecam niefiltrowane. Całość dopełnia industrialny wystrój i ogolnie lokalizacja w starej wieży ciśnień. Serdecznie polecam

Dziękujemy, Mariusz K

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Restauracja ma fajny klimat i dobre jedzienie. Możemy polecić dania z dziczyzny i regionalne piwo, ogólnie nasze pierwsze wrażenie było bardzo dobre. Czar prysnął gdy chcieliśmy iść do tej restauracji drugi raz. W karcie widnieje pół kaczki za 50zl, które trzeba zamówić dzień wcześniej. W sobotę o 12 zadzwoniłam by zamówić kaczkę na obiad w niedziele - pani poinformowała mnie ze pół kaczki nagle kosztuje 110 złotych, mogą ja przygotować dopiero za 2 dni i trzeba przyjść zapłacić za nią wcześniej... no cóż, Kołobrzeg ma tyle innych fajnych restauracji ze taka polityka może szybko zabić ten interes..

Dziękujemy, AleksLii
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce, zlokalizowane w starej wieży ciśnień. Bardzo gustowne wnętrze. Genialne regionalne piwo. Jedzenie przyzwoite, aczkolwiek Burger, czy sznycel z jelenia szału nie zrobiły - można coś przekąsić do fantastycznego piwa (polecam szczególnie ciemne oraz niefiltrowane). Warto zrobic rezerwację, wieczorem trudno o stolik.

Dziękujemy, domino_time
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Weszliśmy z ciekawości. Bardzo klimatyczny lokal, z miłą obsługą dobrym jedzeniem i piwem. Wystrój rewelacja, plusik za Guns N' Roses w tle :) Obsługa miła, jedzenie pyszne. Fajny pomysł z próbkami piwa. Podpowiem tylko, że można dostać takie małe kufelki i będzie to wyglądało jeszcze lepiej. Jeżeli będziemy ponownie w Kołobrzegu na pewno odwiedzimy.

Dziękujemy, Henryk S
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka umiejscowiona jest w bardzo klimatycznym miejscu - starej wieży ciśnień. Wnętrze na prawdę robi wrażenie. Miejsce jest idealne dla typowo „barowego” wypadu ze znajomymi. Serwowany jest bardzo dobry, lokalny browar.

Dziękujemy, Nina C

Colberg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Colberg? Podziel się wrażeniami!