Gdynia

“Uczta dla podniebienia ”
TAPAS Barcelona — recenzja

TAPAS Barcelona
Nr 28 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam

Z pełną odpowiedzialnością polecam wyśmienitą kuchnię hiszpańską jaką można skosztować w Tapas Barcelona
Świetny pomysł na romantyczną kolację we dwoje.
Michał

Dziękujemy, 792micha_d

Zrecenzowano 2 września 2019

Przepyszne jedzenie i przesympatyczna obsluga, zwlaszcze urocza Pani Ania :) wrocimy na pewno, tym razem z napiwkiem w gotowce, bo niestety wlasciciel nie wyraza zgody na pozostawienie napiwku na karte...

Dziękujemy, darial319
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Gratuluję świetnej obsługi. Pomimo zamkniętej już kuchni pani kelnerka kreatywnie stworzyła szybką przekąskę z bardzo dobrym winem - jak zawsze.

Dziękujemy, 2019i20
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Zachęceni dobrymi opiniami, jakie można znaleźć w Internecie, dwa tygodnie temu zdecydowaliśmy się pierwszy raz odwiedzić te miejsce (i prawdopodobnie ostatni). Jedzenie bardzo dobre, a porcje obfite. Deska tapas mix, hiszpański talerz oraz kura z sosem daktylowym - pokłony dla kucharza! Jednakże z tak niemiłą obsługą nigdy dotąd nie spotkaliśmy się. Usiedliśmy w trójkę osób przy stoliku trzyosobowym. Po podaniu deski tapas mix okazało się, że zajmuje ona prawie cały stolik i nie będzie miejsca na talarze i pozostałe dania. Poprosiliśmy o możliwość zmiany miejsca - do stolika czteroosobowego, gdyż w lokalu było ich kilka wolnych. Kelnerka najpierw nie pozwoliła nam się przesiąść, a po ponownej prośbie z wyraźnie niezadowoloną miną zaakceptowała naszą prośbę. Co więcej, nie podała talerzy ze sztućcami do deski, pomimo małego ruchu w lokalu. Zreflektowała się po jakimś czasie dosłownie rzucając je na stół przed moją koleżanką, nie wspominając o braku ich rozłożenia. Dania 5/5, obsługa na 1/5.

Dziękujemy, Sorella777
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Byliśmy nie raz, smakowaliśmy różnych potraw - deski tapas mix i owoce morza - pycha! Paella bardzo dobra , natomiast jeśli ktoś jest przyzwyczajony do lżejszych dań to nie polecam na kolację. Kanapki, przystawki zimne/ciepłe, mule - bardzo dobre. Wino domu białe/ czerwone też bardzo ok. Ogólnie MNIAM!

Dziękujemy, Beti_Beti1

TAPAS Barcelona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w TAPAS Barcelona? Podziel się wrażeniami!