“Pyszne jedzenie, miła obsługa”
TAPAS Barcelona — recenzja

TAPAS Barcelona
Nr 32 wśród 302 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 18 sierpnia 2017

Jedzenie i napoje świetne. Odkryłem to miejsce na TripAdvisor i jestem zachwycony.
Polecam kalmary w cieście i paella'e. Na prawdę świetne. Sangria taka sama, jak pamiętam z hiszpanii. Obsługa również pierwsza klasa.

Dziękujemy, rafi s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej_Kaminski, Właściciel, TAPAS BarcelonaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2017

My też jesteśmy zachwyceni tą recenzją :-) Bardzo nam miło. Czekamy niecierpliwie na kolejną wizytę :-)

Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Absolutnie super jedzenie. Poczułam się jak w Barcelonie. Bardzo miła obsługa i ceny zdecydowanie świetne jak na tą jakość.

Dziękujemy, kryszna80

Bardzo dziękujemy i do zobaczenia jak najszybciej!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Do odwiedzenia lokalu skusiłem się po przeczytaniu kilku recenzji na stronie TripAdvisor i się nie zawiodłem. Knajpka w fajnym klimacie, bardzo dobre jedzenie. Wybraliśmy zestaw mix tapas i paelle. Do tego Sangria i hiszpańskie piwo. Bardzo miła obsługa. Warto odwiedzić.

1  Dziękujemy, Dominik S

Cieszymy się, że trafił Pan do nas i czekamy na kolejną wizytę!

Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Po prostu fajnie...bardzo fajnie.Jedzwnie pyszne robione z serca i z pasji. Godne polecenia.Paella tylko od czwartku do niedzieli więc celujcie w te dni bo naprawdę warto.

Dziękujemy, Jakub K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej_Kaminski, Owner, TAPAS BarcelonaOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2017

Dziękujemy za docenienie naszej pracy i pasji :-) Do szybkiego zobaczenia!

Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna paella i krewetki, doskonale przyprawione, rozpływało się w ustach. Jedyne zastrzeżeń do kalmarów w paelli, które, mam wrażenie były odrobinę zbyt gumowe, ale nie odbierały całej potrawy smaku.

1  Dziękujemy, maatra
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej_Kaminski, Właściciel, TAPAS BarcelonaOdpowiedź udzielona 31 lipca 2017

Dziękujemy!! Postaramy się następnym razem, żeby WSZYSTKO było idealnie :-)

TAPAS Barcelona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w TAPAS Barcelona? Podziel się wrażeniami!