“Hiszpania w centrum Gdyni”
TAPAS Barcelona — recenzja

TAPAS Barcelona
Nr 26 wśród 281 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Absolutnie super jedzenie. Poczułam się jak w Barcelonie. Bardzo miła obsługa i ceny zdecydowanie świetne jak na tą jakość.

Dziękujemy, kryszna80
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej_Kaminski, Właściciel, TAPAS BarcelonaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2017

Bardzo dziękujemy i do zobaczenia jak najszybciej!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Do odwiedzenia lokalu skusiłem się po przeczytaniu kilku recenzji na stronie TripAdvisor i się nie zawiodłem. Knajpka w fajnym klimacie, bardzo dobre jedzenie. Wybraliśmy zestaw mix tapas i paelle. Do tego Sangria i hiszpańskie piwo. Bardzo miła obsługa. Warto odwiedzić.

1  Dziękujemy, Dominik S

Cieszymy się, że trafił Pan do nas i czekamy na kolejną wizytę!

Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Po prostu fajnie...bardzo fajnie.Jedzwnie pyszne robione z serca i z pasji. Godne polecenia.Paella tylko od czwartku do niedzieli więc celujcie w te dni bo naprawdę warto.

Dziękujemy, Jakub K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej_Kaminski, Owner, TAPAS BarcelonaOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2017

Dziękujemy za docenienie naszej pracy i pasji :-) Do szybkiego zobaczenia!

Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna paella i krewetki, doskonale przyprawione, rozpływało się w ustach. Jedyne zastrzeżeń do kalmarów w paelli, które, mam wrażenie były odrobinę zbyt gumowe, ale nie odbierały całej potrawy smaku.

1  Dziękujemy, maatra
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej_Kaminski, Właściciel, TAPAS BarcelonaOdpowiedź udzielona 31 lipca 2017

Dziękujemy!! Postaramy się następnym razem, żeby WSZYSTKO było idealnie :-)

Zrecenzowano 28 lipca 2017

Jedzenie dobre, ale mnie nie zachwyciło. Piwo bardzo dobre. Dla mnie za mało intymnie. Obsługa super.Polecam miejsce koneserom tego typu kuchni i tym którym podobają się miejsca z barem, w którym przygotowywane są potrawy na widoku. Dojście do WC mijając bar i zmywak nie dla mnie.

Dziękujemy, melka123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej_Kaminski, Właściciel, TAPAS BarcelonaOdpowiedź udzielona 30 lipca 2017

Szanowna Pani,
dziękujemy za recenzję i docenienie naszej obsługi oraz piwa. Bary tapas to raczej w całej Hiszpanii miejsca gwarne. Więc oczekiwanie, że tapas bar będzie miejscem zapewniającym intymność, to trochę jak oczekiwanie, że Hiszpanie przy stole będą mówić szeptem :-)

TAPAS Barcelona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w TAPAS Barcelona? Podziel się wrażeniami!