“Porażka....”
Cafe Klaps — recenzja

Cafe Klaps
Nr 79 wśród 366 Restauracje (Gdynia)

Czytam zamieszczone tu opinie lokalu i trudno mi uwierzyć, że zawsze jest tak wspaniale.
Byliśmy dziś i - porażka. Brudna serweta na stole; duuuża plama po rozlanej kawie, mniejsze czerwone nie wiem po czym, pod serwetą sporo śladów parafiny....
Bardzo głośna, uniemożliwiająca rozmowę muzyka według obsługującej pani wcale nie jest głośna...
Okrągły stół przy drzwiach jeśli jest zajęty to siedząca przy nim osoba często musi wstawać by przepuścić wchodzących lub wychodzących.
Ale najważniejsza sprawa - to podana do brownie bita śmietana nie była chyba pierwszej świeżości, bo pan, który ją zjadł odżywia się teraz węglem...............
Więcej na pewno tam nie wstąpimy

1  Dziękujemy, Exploration297214

Danie dnia. Rosół na 6. Drugie danie ziemniaki, sztuka mięsa w sosie i buraczki... Ziemniaki przesolone i jakby z dnia poprzedniego, buraczki bez smaku,mięsko niby duszone ale twarde i przezuwalem kilka minut 1 kęs. Szkoda. Pierwszy raz porażka. Nie skreślam. Dam szansę. Mam wrażenie że knajpa stawia tylko na znajomych i środowisko aktorskie. Nie otwiera się na przypadkowych gości.. lub wręcz ich nie zauważa.

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest klimatyczne, pycha sernik i super drink Miś. Gorąco polecam, w środku jest parę gier planszowych i miła obsługa.

1  Dziękujemy, arczi2019
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To jest lokal, gdzie można wypić kawę w przytulnej atmosferze, zjeść domowo, jak u mamy. Czasem z dziewczynami się umawiamy na małe co nie co, na ploteczki. Zawsze pyszna kawa, czekolada i domowe ciasto. Ostatni serniczek palce lizać. Ciągle chce się wracać. Prócz słodkości jest coś konkretnego, obsługa fajna, miła i dba o każde życzenie klienta, a to się najbardziej liczy.

1  Dziękujemy, zytar2019
Zrecenzowano 18 stycznia 2019

Miejsce z klimatem. Dla miłośników polskiego kina i nie tylko. Super klimat. Obsługa jest przemiła. Serdecznie pozdrawiam Panią i Pana. Sernik jest rewelacyjny. Szarlotka też. Nie ważne jakie ciasto weźmiecie na pewno będzie wam smakować.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, michalprezes

Cafe Klaps — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Klaps? Podziel się wrażeniami!