“Super”
Lolo Thaijolo — recenzja

Lolo Thaijolo
Nr 24 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Opis: Lolo Thaijolo - oryginalna kuchnia tajska w samym sercu Gdyni. Co nas wyróżnia? TO NASZA PASJA! Najwyższa jakość składników- to jako pasjonaci tajskiej kuchni stawiamy sobie na pierwszym miejscu. Wyspecjalizowani dostawcy zaopatrują nas w oryginalne tajskie przyprawy, sosy i pasty. Sami sprowadzamy różne produkty, nektary oraz alkohole prosto z Tajlandii. Staramy się, aby nasze potrawy były jak najbardziej możliwie podobne do ideału, który zamknięty jest w prostocie ulicznych straganów. Daj się porwać w niesamowitą podróż po prawdziwych tajskich smakach.
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobre jedzenie , tylko w restauracji czułam się jak w barze mlecznym . Najgorzej jest tam w weekend . Ludzie czekają nad głową i patrzą w talerz czekając na miejsce. Było to dla mnie nie komfortowe, człowiek rezerwuje z wyprzedzeniem i dostaje najgorsze miejsce , siedząc na środku blisko drzwi ...

Dziękujemy, ABCUY

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa. Ceny odpowiednie do jakości. Naprawdę polecam. Lokal jest cały czas pełen gości więc zalecam rezerwacje stolika.

Dziękujemy, tomaszm656
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dzis pierwszy raz. Zupa tom yum świetna. Mojej dziewczynie zasmakowala wolowina na masle. Napewno wybierzemy sie kolejny raz żeby sprawdzic inne dania.
Ogromny plus za bardzo miłą i pomocną Panią kelnerke. Az milo bylo cos jej zostawić.
Zapomnialbym dodac - porcje są naprawdę duże, choć nie widac tego na zdjeciach.

Dziękujemy, Kamil J
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze tajskie jakie jedliśmy smakuje jak prawdziwe tajskie a to trudno spotkać. Super obsługa, pyszne jedzenie i przystępne ceny. Bardzo polecamy!

Dziękujemy, 439agnieszkag
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim spodobało mi się to, że w karcie znajdują się dania, w których można zamienić mięso na tofu lub na warzywa, uważam, że to super pomysł. Dzięki temu każdy może wybrać coś dla siebie i nie jest to mały wybór. Dania smaczne, bardzo sycące, ale za to chyba odpowiada spora porcja, większość dań jest serwowana z ryżem obok. Wyrazista kuchnia, nie nudna, nie mdła, warto spróbować.

Dziękujemy, kinga000

Lolo Thaijolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Lolo Thaijolo? Podziel się wrażeniami!