“Pyszne burgery”

Carmnik Kantyna Bar & Grill
Nr 63 wśród 352 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018

Pyszne burgery, swietna lemoniada, mila obsluga, a przy okazji w samym centrum! Miejsce warte polecenia

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, maly_chomik

Zrecenzowano 19 marca 2018

Carmnik opiera się na poszukiwaniach doskonałości. Dużo serca i osobistej pracy w celu uzyskania perfekcyjnych kombinacji. Tam się starają. Nie zadawalają się byle czym więc i produkt finalny jest naprawdę czymś.
Kanapka z kaczką tez warta testu.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 6 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Co prawda rzadko, ale jestem kolejny raz i jest tak samo pysznie jak zawsze !! Po prostu raz na jakiś czas człowieka łapie ochota na porządnego burgera, a porządny i przesmaczny burger tylko w Carmnik-u. Mięso soczyste, idealnie przyprawione, dodatki świeże, bułka przyrumieniona i chrupiąca z wierzchu, a na zwieńczenie domowe frytki z sosami własnej produkcji. Bardzo polecam !!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, gastroflavours
Zrecenzowano 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo mówić. Dla mnie najlepszy. Za każdym razem jest pysznie. Duży plus za fryty i sosy. Dżem bekonowy to najlepsza rzecz jaką jadłam! ❤️

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Kpl0
Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Kiedy ktoś prosi o polecenie jakiegoś gastro w Gdyni to Carmnik jest zawsze w pierwszej trójce wymienianych przeze mnie miejsc! Genialne burgery, moim zdaniem najlepsze w 3mieście!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Patrycja M

Carmnik Kantyna Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Carmnik Kantyna Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!