“Zawsze tu wracam”
Karczma Gdyńska — recenzja

Karczma Gdyńska
Nr 71 wśród 364 Restauracje (Gdynia)

W przeciągu 7 lat odwiedzam to miejsce z partnerem i często przyprowadzamy tu znajomych z innych miast, którzy są u nas w odwiedzinach.
Uwielbiam shoarmę i sosy, które są do niej podane. Cienkie frytki. Pizza włoska to petarda. Obiady to duże porcje, ciepłe, wizualnie pobudzające kubki smakowe. Zawsze dobrze doprawione. Do posiłku można zamówić zimne piwko :)
Lokalizacja z dala od głównego szlaku turystycznego Centrum Gdyni, a mimo wszystko lokal jest zawsze pełny. Jest to perełka Gdyni.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Biala_Nat

Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Stoliki na zewnątrz, w środku ładnie i czysto. Dania obiadowe typowo domowe, smaczne ale bez zachwytu. Surówki słabe, Pizza też średnia. Spokojnie można znaleźć lepsze restauracje W okolicy płacąc mniejsze pieniądze.

Dziękujemy, _ukaszz480
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Miejsce o bardzo miłym wnętrzu i ciepłej atmosferze - ani zbyt górnolotnie, ani zbyt 'barowo'. Jedzenie bez kombinacji i udziwnień, smaczne, sprawia bardzo udane wrażenie (do kuchni nie zaglądałem, to nie mam pewności) domowego. Czas oczekiwania mógłby być krótszy, ale w miłej atmosferze było to łatwo znieść. Obsługa miła, sprawna i pomocna. Lokal przygotowany do przyjęcia rodzin z małymi dziećmi.

Dziękujemy, KrzysztofG512
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Wróciłam do tej karczmy po 10 latach i oprócz wystroju i obsługi nic się nie zmieniło, pizza na wyjątkowym cieście bardzo dobra, duże porcje wszystkiego w dobrych cenach. Naprawdę warto tu zjeść, polecam

Dziękujemy, Kasia L
Zrecenzowano 18 stycznia 2019

Jedliśmy tam tylko dlatego, że musieliśmy zjeść blisko dworca i usiąść na zewnątrz, bo mieliśmy rowery.
Zamówiliśmy naleśniki, bo chcieliśmy trochę bardziej 'obiadowe' danie niż pizza.
Niestety składniki w naleśnikach były słabej jakości, a sosy bardzo sztuczne.
Wnętrze wyglądało na barowe (zamawia się przy barze). Może na spotkanie na piwo to lepsze miejsce.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, monikah199

Karczma Gdyńska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Gdyńska? Podziel się wrażeniami!