“Byliśmy niewidzialni dla obslugi”
Tako — recenzja

Tako
Zamów online
Nr 88 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 8 września 2019

Zero kontaktu, ani słownego, mimo naszego powitania ,zero odpowiedzi na nasze pytania, brak nawet kontaktu wzrokowego. To sobie poszliśmy do baru obok. Nie wiem jak smakuje jedzenie w Tako, ale straciliśmy ochotę na ponowne odwiedziny. Drogie Panie, nie wiem, ile Wam płacą, może za mało, stąd klient się dla Was nie liczy :(

Dziękujemy, Katarzyna B

Zrecenzowano 2 września 2019

Wszystko było bardzo dobre, z całego serca mogę polecić jedzenie, obsługa też bardzo miła , jedynie papierowe talerze i drewniane sztućce nie robią dobrego wrażenia

Dziękujemy, Izabela S
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poprawna ale przecietna kuchnia meksykanska. Dania podawane na jednorazowych talerzach i sztuccach, co bardziej pasuje do baru na dworcu. Ceny zdecydowanie zbyt wysokie jak na takie standarty. Obsluga mila ale sie myli w zamowieniach.

Dziękujemy, Raffik00001
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem można polecić ta restauracje , Burito przepyszne , deska na której znajdują się próbki możliwości całej karty mega ! Idealna dla 4 osób .

Dziękujemy, olool
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Jedzenie prze pyszne !! Porcje ogrmone i wspaniała obsluga...Gdy tylko bede znow w Gdyni w 100 % odwiedze to miejsce i sprobuje kolejnych przysmakow :):) Dziekuje !!

Dziękujemy, 642waltere

Tako — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tako? Podziel się wrażeniami!