“Naleśniki wytrawne”
Piqniq Naleśnikarnia — recenzja

Piqniq Naleśnikarnia
Nr 77 wśród 364 Restauracje (Gdynia)

Naleśniki wytrawne bardzo mnie zawiodły mimo wysokich opinii. mało składników w środku, poza silnie przeważającą ilością sera, który dominował całe danie i stanowił formę "zapychacza". Sos barbecue również dość nijaki, bez smaku.

Dziękujemy, adrian_K28OL

Zrecenzowano 4 września 2019

Takie naleśniki robiła moja babcia, nikt inny tak nie potrafił. Rodzi farszu miala jeszcze więcej, przenajróżniejsze. Tylko sosy były , inne.

Dziękujemy, teresa_szczypta
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zamówiłam „zdrowisia” a dostałam zimnego, odstalego zieleniaka
kelnerka upierała się ze zamówiłam to co dostałam
nietypowy był czas podania złego zamówienia, dostałam je po około 5/7 minutach, gdy przygotowania świeżego posiłku powinno zająć przynajmniej 15
obsługa nie zbyt sympatyczna
pierwsze wrażenia bardzo niefajne

Dziękujemy, 790martynaj
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Zamówiony naleśnik z grillowanym kurczakiem, kukurydzą, pomidorem, żółtym serem, rucolą + sos czosnkowy.
Ser kompletnie bez smaku. Było go dość sporo, w naleśniku stanowił ogromną, ciągnącą się mase. Bardzo przypominał coś w stylu taniej goudy, ewentualnie jakiś produkt seropodobny. Kawalki kurczaka obtoczone w tandetnej, gotowej przyprawie, która zabiła smak mięsa. Chyba, że taki był tego o zgrozo cel. Sam pomidor także zupełnie bez smaku i aromatu. Boki naleśnika zupełnie nie posiadały nadzienia, tylko było dorzucone jeszcze więcej sera. Sam naleśnik także smakował, jakby wczesniej został przygotowany, a dopiero później odgrzany.
Jedyny plus dania, to sos czosnkowy.
Żałuję, że nie poszedłem jak zwykle do Manekina w Gdańsku.

Dziękujemy, spedia2116
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie
Zawsze chętnie tam wracamy
Gdy przyjeżdzają do nas znajomi lub rodzina zawsze zabieramy ich w to miejsce
Polecamy

Dziękujemy, Karolina C

Piqniq Naleśnikarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Piqniq Naleśnikarnia? Podziel się wrażeniami!