“Jak u Babci”
Piqniq Naleśnikarnia — recenzja

Piqniq Naleśnikarnia
Nr 77 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 4 września 2019

Takie naleśniki robiła moja babcia, nikt inny tak nie potrafił. Rodzi farszu miala jeszcze więcej, przenajróżniejsze. Tylko sosy były , inne.

Dziękujemy, teresa_szczypta

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zamówiłam „zdrowisia” a dostałam zimnego, odstalego zieleniaka
kelnerka upierała się ze zamówiłam to co dostałam
nietypowy był czas podania złego zamówienia, dostałam je po około 5/7 minutach, gdy przygotowania świeżego posiłku powinno zająć przynajmniej 15
obsługa nie zbyt sympatyczna
pierwsze wrażenia bardzo niefajne

Dziękujemy, 790martynaj
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Zamówiony naleśnik z grillowanym kurczakiem, kukurydzą, pomidorem, żółtym serem, rucolą + sos czosnkowy.
Ser kompletnie bez smaku. Było go dość sporo, w naleśniku stanowił ogromną, ciągnącą się mase. Bardzo przypominał coś w stylu taniej goudy, ewentualnie jakiś produkt seropodobny. Kawalki kurczaka obtoczone w tandetnej, gotowej przyprawie, która zabiła smak mięsa. Chyba, że taki był tego o zgrozo cel. Sam pomidor także zupełnie bez smaku i aromatu. Boki naleśnika zupełnie nie posiadały nadzienia, tylko było dorzucone jeszcze więcej sera. Sam naleśnik także smakował, jakby wczesniej został przygotowany, a dopiero później odgrzany.
Jedyny plus dania, to sos czosnkowy.
Żałuję, że nie poszedłem jak zwykle do Manekina w Gdańsku.

Dziękujemy, spedia2116
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie
Zawsze chętnie tam wracamy
Gdy przyjeżdzają do nas znajomi lub rodzina zawsze zabieramy ich w to miejsce
Polecamy

Dziękujemy, Karolina C
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co jakiś czas wpadamy do Piqniq'a na śniadanie, dzisiaj zresztą jak za każdym razem pyszne naleśniki, ale niesmak pozostawiła bardzo nieuprzejma, wytatuowana kelnerka, która od naszego wejścia nawet nie uraczyla nas "dzień dobry", nic nie mówiąc rzucila menu na stół i poszła. Cała sytuacje polepszyla młoda, uśmiechnieta kelnerka, która zapytała czy wszystko nam smakuje, oby jak najwięcej takich ludzi! Całość jednak oceniamy bardzo dobrze, na pewno będziemy wracać z nadzieją na poprawę serwisu :)

Dziękujemy, kamilam1998

Piqniq Naleśnikarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Piqniq Naleśnikarnia? Podziel się wrażeniami!