Zakupy

Zrecenzowano: 22 listopada 2017
Jerzy H
Gdynia, Polska

Zrecenzowano: 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Długo nie byłem w tym miejscu. Pamiętam jednak zawsze, że hala była w swoim widokiem żyła. Teraz jest szaro, buro i tandetnie. Tandetne stoiska na zewnątrz i wewnątrz. Rzeczy do sprzedaży pachną chińszczyzną. Jakiś smutek biję i nie tylko z wyglądu. Jak szybko wszedłem tak szybko wybiegłem. Nie lepiej wygląda hala rybna. Rozumiem, że zapach jakiś musi wynikać ze sprzedaży ryb. Ale tam był zwykły, duszący smród. Kilka stoisk i na wszystkich prawie to samo. Kupiłem dzwonek wędzonego halibuta i pasek brzuszków z łososia. Takiego syfu dawno nie jadłem. Smutny i przykry to widok. Jedynie pocieszeniem jest fakt, że ogórki kiszone są tam znakomite. Oczywiście na dwóch stoiskach, tam gdzie od zawsze były.
Ogólnie nic ciekawego. Żadna atrakcja do zakupów.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, karolbadziag
Zrecenzowano: 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli chcecie kupić świeże warzywa lub owoce, to oczywiście Hala. Ceny są odczyuwalnie droższe niż w sklepach, ale jak to mówią, coś za coś.
Uwaga na triki sprzedawców, np. duże ładne truskawki od strony kupujących, a w torebce jakieś takie inne.
Sprzedający nie lubią, kiedy chcemy wziąść do ręki owoc lub warzywo, żeby je obejrzeć.
Mięso świeże i w dużym wyborze.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, 641grzegorzb
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Hala Targowa w Gdyni może i nie należy do najtańszych miejsc gdzie robi się zakupy, ale napewo jakość w tym przypadku idzie w parze z ceną. Świeże owcowe i warzywa sezonowe, czy znakomite stoiska mięsne, gdzie rzeźnik wykrają polędwicę wołową prosto z woła wiszącego obok, czy mielą mięso na zamówienie. W dobie dyscontów to naprawdę nie lada gratka. Polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
5  Dziękujemy, Jose R
Zrecenzowano: 28 listopada 2017

Jedno z tych miejsc w Gdyni, które trzeba zobaczyć. Zabytkowa hala w której kupisz prawie wszystko - od świeżych jarzyn, warzyw i owoców przez wyroby mięsne (jedno z niewielu miejsc ze świeżą jagnięciną i baraniną) kończąc na drobnej tandecie :-) . Ma swój klimat. Ma zapalonych zwolenników i równie zapalonych przeciwników. Ale to trzeba doświadczyć osobiście.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
4  Dziękujemy, Mariusz_EU
Zrecenzowano: 22 listopada 2017

gdy mam bardzo ważnych gości tu kupuję luksusowe artykuły spożywcze i wymarzone napoje ! ... opakowane jak w bajce ! nigdzie nie widziałem takiego wyboru ... parking w korzystnej cenie po drugiej stronie ulicy ... warto być wcześnie !

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
2  Dziękujemy, Jerzy H