“Wszystko na najwyższym poziomie”
Mondo di Vinegre — recenzja

Mondo di Vinegre
Nr 60 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Opis: Mondo di Vinegre - to nowa restauracja w Gdyni, która wprowadzi Was do niezwykłego świata smaków i aromatów! Zapraszamy!
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mamy w zwyczaju świętować tu ważne chwilę i za każdym razem wszystko jest idealne - profesjonalna obsługa i dania. Jedzenie jest nie tylko estetycznie podane, ale też po prostu pyszne. Dodatkowym atutem są duże okna, z którego rozpościera się widok na port oraz przeszklona podłoga :) Polecam.

Dziękujemy, agafiga84

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

….rezerwację zrobiłem osobiście , udałem się do restauracji, wskazałem konkretny stolik, taki nieco oddalony od sali głównej, w kąciku przy oknie, zależało mi szczególnie na tym stoliku z dwóch powodów, po pierwsze, jedliśmy już kolację przy tym stoliku w grudniu ubiegłego roku, wtedy też napisałem o tej kolacji recenzję, znajdziecie ją w „pozytywnych” pt. MONDO / Świat smaków - TOP !!! Bravo!!!, wtedy byłem absolutnie zachwycony wszystkim, po drugie , w piątek 29.08 przypadała nasza 15 rocznica związku więc postanowiliśmy wraz z partnerką nie kombinować i postawić na sprawdzone miejsce. Na ten sam wieczór była także zrobiona rezerwacja dla większej kilkunastoosobowej grupy na godzinę 18:00, zatem zjedzenie kolacji w miarę spokojnej atmosferze miało sens jedynie przy wybranym i wskazanym przeze mnie stoliku. Przybyliśmy o umówionej godzinie 19tej…..knajpa pełna ludzi siedzących przy dużym stole lub spacerujących z kieliszkami po całej sali, rozumiem to ta rezerwacja, wtedy kelner oznajmił nam ,że „zaszły pewne okoliczności” i ,że nasz stolik jest zajęty! – siedziała przy nim jakaś parka, odparłem , „że gdybym wiedział ,że ten stolik jest nieosiągalny nie zrobiłbym rezerwacji”- bez reakcji ze strony kelnera, posadził nas przy stoliku znajdującym się o metr od wielkiego stołu z coraz to głośniejszą gromadą gości chodzących wokół naszego stolika z kieliszkami i podziwiających widoki za oknem. Czar prysł, nasze poirytowanie narastało z każdą sekundą, stolik który zarezerwowałem został oddany komuś innemu , w momencie kiedy go rezerwowałem był wolny, czas uciekał , postanowiliśmy wyjść, a wystarczyło dzień wcześniej zadzwonić a nie liczyć ,że jakoś to będzie, tym bardziej ,że robiąc rezerwację wspominałem ,że jest to szczególna okazja. Jedynie chęć zachowania resztek dobrej atmosfery wieczoru, powstrzymała mnie od zrobienia karczemnej awantury na całą knajpę i przyznaję ,że teraz tego żałuję. Szkoda ,że tak debilnym , barowym posunięciem obsługi restauracja psuje sobie markę i traci pieniądze, przy takim podejściu do klienta nawet najlepsza kuchnia się nie obroni! Przez to w jak NIEWYBACZALNY sposób zostaliśmy potraktowani i to w tak ważnym dla nas dniu, restauracja Mondo di Vinegre została wykreślona z listy odwiedzanych GRUBĄ CZARNĄ KRECHĄ, APAGE!- AMEN.

Dziękujemy, piotrnevermore
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja z pysznym jedzeniem i wspaniałym widokiem na port, przepływające statki sprawiają, że pobyt w restauracji jest jeszcze przyjemniejszy. Jedzenie wyśmienite, każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym atutem jest też kompetentna obsługa, która posiada dużą wiedzę na temat sterowanych dań i polecanych do nich win. Duży plus za polecenie polskiego wina. Napewno wrócimy!

Dziękujemy, _ukaszs82
Zrecenzowano 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja z pięknym widokiem. Ładne, klimatyczne wnętrze,sprawia że nie chce się jej opuszczać.
Idealne, ciche miejsce na kolację we dwoje. Smaczne jedzenie i miła, pomocna obsługa sprawiła, że z przyjemnością będę tam wracać.
Polecam ❤

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Haniulaooo
Zrecenzowano 13 lutego 2019

Restauracja bardzo ciekawa, położona w ciekawym i w sumie historycznym miejscu z pięknym widokiem na wpływające do portu gdyńskiego statki. Menu naprawdę robi wrażenie, jest bardzo nowatorskie, danie pysznie zrobione, duży wybór win, elegancki wystrój. Miejsce godne polecenia :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Joanna W

Mondo di Vinegre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mondo di Vinegre? Podziel się wrażeniami!