“Piękny widok”
Mondo di Vinegre — recenzja

Mondo di Vinegre
Nr 37 wśród 281 Restauracje (Gdynia)
Opis: Mondo di Vinegre - to nowa restauracja w Gdyni, która wprowadzi Was do niezwykłego świata smaków i aromatów! Zapraszamy!
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Warto zaprosić gości z innych stron Polski dla samego widoku z restauracji, jedzenie wykwintne, porcje nie za duże, ale jak ktoś lubi dużo zjeść, to raczej nie polecam. Ciekawe polskie wino, trzeba spróbować .

Dziękujemy, Aleksandra K

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce i widok, to na początek. Jedzenie smaczne, godne polecenia raki i borowiki oraz zębacz z pikantnymi warzywami i czarna fasola. Przyjemna karta win. Polecam i chętnie wrócę.

Dziękujemy, Michal M
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona w Gdyni Stoczni z widokiem na port. Wystrój wnętrza dość nowoczesny. Sala wydaje się być ogromna, toalety jak najbardziej na poziomie. Poczekalnia do toalety również. Jedzenie niebo w gębie, pyszna zupa cappuccino i rybka (chyba dorsz) zapiekana w cieście. Osobiście nie smakowała mi polędwica wieprzowa. Czy drogo czy nie ocenić nie mogę, bo za tą kolacje nie płaciłam ja, lecz para młoda. Jedyny minus dla palących tytoń że trzeba przejechać się winda na dół, bo restauracja jest na piętrze.

Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 21 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce , głównie ze względu na widok za oknem. Fajny wystrój . Jedziecie bardzo smaczne , zamówiliśmy zupę kurkowa , pierogi , łososia i kaczkę . Mimo ze głodni , ciężko było wszystko zjeść . Pan kelner miły choć chyba na zmianie był sam i nie był wstanie wszystkiego ogarnąć. Polecam na romantyczna kolacje

Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja z przepięknym widokiem na port. Eleganckie wnętrze profesjonalni kelnerzy. Bardzo wykwintne dania podane w atrakcyjny sposob. Seviche z sandacza i potrawka z raków i grzybów warte polecenia . Ciekawy łosoś z pumperniklem i sosem wiśniowym choć nieco za słodki jak dla mnie .Bardzo dobry wybór win .

Dziękujemy, Mariusz G

Mondo di Vinegre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mondo di Vinegre? Podziel się wrażeniami!