“Warto!”
Mondo di Vinegre — recenzja

Mondo di Vinegre
Nr 41 wśród 281 Restauracje (Gdynia)
Opis: Mondo di Vinegre - to nowa restauracja w Gdyni, która wprowadzi Was do niezwykłego świata smaków i aromatów! Zapraszamy!
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce i widok, to na początek. Jedzenie smaczne, godne polecenia raki i borowiki oraz zębacz z pikantnymi warzywami i czarna fasola. Przyjemna karta win. Polecam i chętnie wrócę.

Dziękujemy, Michal M

Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona w Gdyni Stoczni z widokiem na port. Wystrój wnętrza dość nowoczesny. Sala wydaje się być ogromna, toalety jak najbardziej na poziomie. Poczekalnia do toalety również. Jedzenie niebo w gębie, pyszna zupa cappuccino i rybka (chyba dorsz) zapiekana w cieście. Osobiście nie smakowała mi polędwica wieprzowa. Czy drogo czy nie ocenić nie mogę, bo za tą kolacje nie płaciłam ja, lecz para młoda. Jedyny minus dla palących tytoń że trzeba przejechać się winda na dół, bo restauracja jest na piętrze.

Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 21 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce , głównie ze względu na widok za oknem. Fajny wystrój . Jedziecie bardzo smaczne , zamówiliśmy zupę kurkowa , pierogi , łososia i kaczkę . Mimo ze głodni , ciężko było wszystko zjeść . Pan kelner miły choć chyba na zmianie był sam i nie był wstanie wszystkiego ogarnąć. Polecam na romantyczna kolacje

Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja z przepięknym widokiem na port. Eleganckie wnętrze profesjonalni kelnerzy. Bardzo wykwintne dania podane w atrakcyjny sposob. Seviche z sandacza i potrawka z raków i grzybów warte polecenia . Ciekawy łosoś z pumperniklem i sosem wiśniowym choć nieco za słodki jak dla mnie .Bardzo dobry wybór win .

Dziękujemy, Mariusz G
Zrecenzowano 22 czerwca 2017

Cudowne miejsce - trochę na uboczu z przepięknym widokiem na morze i szklaną podłogą.
Kelner przedstawił koncepcję restauracji i polecił kilka dań.
Zdecydowaliśmy się na zupę kurkową i pierogi ruskie. Ale niech Was nie zmyli pospolita nazwa drugiej przystawki. Ciasto idealne, farsz zupełnie inny niż w tradycyjnych pierożkach. Na dodatek z sera wędzonego zmielonego chyba z tysiąc razy. Wszystko okraszone konfiturą z czerwonej cebuli. Pyszne!
Zupa poprawna - całe grzyby, spora porcja.
Pstrąg pieczony w soli prezentował się znakomicie, jeszcze lepiej smakował.
Jednak to kaczka skradła moje serce. Pierś plus podudzie zamarynowane w cytrynie, upieczone z jabłkami i podane w sosie pomarańczowym z mięciutkimi kluskami śląskimi. Mistrzostwo!
Do tego ciekawy wybór win i naprawdę niskie (jak za tę jakość) ceny.

POLECAM!

Dziękujemy, ALIAlicja

Mondo di Vinegre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mondo di Vinegre? Podziel się wrażeniami!