“Nowocześnie i ze smakiem”
Główna Osobowa — recenzja - ZAMKNIĘTE

Główna Osobowa
Opis: Główna Osobowa to owoc romansu kuchni z barem. Jako grupa przyjaciół otwieramy nowe miejsce na trójmiejskiej gastro mapie. Nasza domena to kuchnia fusion bazująca na sezonowych i lokalnych produktach z elementami kuchni nowoczesnej.
Zrecenzowano 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Ulokowana przy jednej z główniejszej ulic Gdyni to doskonałe miejsce dla tych, którzy lubią nowości, oryginalny wystrój, ciekawe propozycje w menu. Połączenie dobrej kuchni z dobrymi napojami plus do tego sympatyczna atmosfera - to gwarancja udanego popołudnia lub wieczoru. Nam się udało.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GlownaOsobowa, GO, Główna OsobowaOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2017

Zbyszku, bardzo nam miło ! Zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła obsługa. Paluszki z golonki, podpłomyk z polikiem wieprzowym wyśmienite. Domowa lemoniada może zbyt kwaśna ale to kwestia gustu.

1  Dziękujemy, Dominik D

Bardzo się cieszymy, że smakowało ! Pozdrawiamy

Zrecenzowano 24 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadania ! Nie wiem jak przyrządzają te pomidory ale sa świetne !!! Ogólnie wystrój świetny i obsługa rownież, wrócimy spróbować czegoś innego niż śniadania !

1  Dziękujemy, Magdalena J

Hej Magdalena, cieszymy się, że śniadania przypadły Ci do gustu ! Zapraszamy do spróbowania naszych autorskich koktajli i reszty kuchennego menu ;)

Zrecenzowano 24 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetny wystrój i klimat, przemiła obsługa i pyszne śniadanka (pozostałe posiłki, których nie spróbowaliśmy na pewno też ;)). Polecamy!

1  Dziękujemy, Grzegorz B

Hej Grzegorz, cieszymy się, że smakowało ! Zapraszamy na menu główne i koktajle ;)

Zrecenzowano 19 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Skwer Kościuszki-czyli unoszacy sie zapach frytury, gofrow i zapiekanek. Dlaczego wiec nie spróbować czegoś innego? Wszystkie drogi prowadzą do Głównej Osobowej. Karta krótka, plus lunch dnia. Trafiłam na zupę rybna oraz łopatkę wieprzową z pieczonymi ziemniakami i musem malinowym. Lunch byl przepyszny. Połączenie mięsa z musem maliowym zaskakujace ale wykwintne i smaczne. Zupa rybna pikantna ale przy składaniu zamowienia zostalam o tym poinformowana. Wnętrze przyjemne i czyste. Jest to bardzo dobra alternatywa dla smażonych ryb, 60 cm zapiekanek, pajd chleba etc. Polecam.

3  Dziękujemy, Gabi_Krk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GlownaOsobowa, GO, Główna OsobowaOdpowiedź udzielona 21 lipca 2017

Bardzo nam miło, dziękujemy za recenzję !

Główna Osobowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych