“Nie polecam”
Jedz Pij Tancz — recenzja

Jedz Pij Tancz
Nr 163 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wczorajsza wizyta: zgłaszam Pani kelnerce, że zlew w toalecie jest zapchany. Odpowiedź: niestety nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobić. Uprzedzeni o długim czasie oczekiwania na jedzenie, po 40 minutach od złożenia zamówienia pytamy chociaż o napoje. Pani zapomniała. Jedzenie: dorsz w panko -niestety to samo panko, bardzo twarda panierka i znikoma porcja dorsza.

Dziękujemy, Kamiona

Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

2 osoby dorosle, 2 dzieci. Corka rosol z makaronem bez smaku-woda, makaron, marchewka i pietruszka. Zona wraz z synem grillowana piers kurczaka z pesto czerwonym. Kurczak jak to z grilla dotego czerwone pesto wg zony poprawne natomiast wg syna nie do przyjecia. Ja natomiast zamowilem dorsza w panko. Ludzie i ludziska to nie jest dorsz w panko tylko normalna panierka z dorszem a raczej z dwoma kawaleczkami. Jak mozna napisac jedno a podawac drugie. O napojach nie ma co pisac bo sok, woda i piwo smakuja jednakowo. Natomiast czas oczekiwani brak slow na zewnatrz zajete 3 stoliki jeden w srodku. Na zupe czekalismy 25 min natomiast na drugie 50 min. Az strach pomyslec ile sie czeka przy pelnej sali i ogrodku. Nie polecam. Lepiej podejsc kawalek dalej i zamowic normalne frytki belgijskie.

Dziękujemy, 413januszf
Zrecenzowano 28 maja 2019

18 maja zorganizowałam komunię dziecka dla ok. 20 osób. Już na wejściu mile zaskoczył nas piękny wystrój stołów z wyeksponowanym miejscem dla córki. Jedzenie było przepyszne, sprawnie i szybko podane. Wielkie brawa dla kucharza. Doskonale zorganizowana obsługa, dyskretnie i sprawnie reagowała na wszelkie potrzeby gości. Dzień później w podobnym składzie spożywaliśmy obiad w zaprzyjaźnionej restauracji w pobliżu miejscu miejsca zamieszkania i wszyscy goście uznali, że w Jedz Pij Tańcz zarówno jedzenie jak i obsługa była lepsza. Bardzo dziękujemy za tak eleganckie przygotowanie przyjęcia i na pewno zorganizujemy u Was jeszcze niejedną imprezę.

Dziękujemy, Agata R
Zrecenzowano 27 maja 2019

Gorąco polecam to miejsce. Podjechaliśmy na szybki obiad, jest jeszcze przed sezonem, więc ta szybkość obsługi nie powaliła ale kucharz się spisał. Zamówiliśmy między innymi zupę tajską - bardzo przyzwoita, czarne spaghetti z krewetkami, które było super. Do tego była bruschetta, krem z pomidorów i inne dania. Mają bardzo dobrą lemoniadę. za obiad dwudaniowy dla 3 osób zmieściliśmy się poniżej 150 zł.

1  Dziękujemy, Slawek_Gdynia_Polska
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, gdzie można bardzo dobrze zjeść i Milo spędzić czas (animacje dla dzieci) bliskość Bałtyku jest dodatkowym autem

Dziękujemy, Luukasz

Jedz Pij Tancz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jedz Pij Tancz? Podziel się wrażeniami!