“50/50”
Serio — recenzja

Serio
Nr 34 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Włoska
Opis: Serio czyli … od serca, bez żartów, szczerze, autentycznie, bez wątpienia, poważnie, naprawdę. W każde nasze dnie wkładamy mnóstwo pracy. Gotujemy tak, jak chcielibyśmy by inni gotowali dla nas, czyli OD SERCA. Luźna i przyjazna atmosfera jest da nas ważna, ale w kuchni nie uznajemy kompromisów i półśrodków, tu NIE MA ŻARTÓW. SZCZERZE, my też lubimy dobrze zjeść nawet późnym wieczorem. Wiosna, lato, jesień, zima … przez cały rok stawiamy na AUTENTYCZNOŚĆ, czyli prostotę i sezonowość. BEZ WĄTPIENIA, każdy z Was jest dla nas najważniejszy, dlatego wkładamy wiele wysiłku, abyście miło spędzali u nas czas. Składniki, których używamy w kuchni co kilka dni przemierzają pół Europy, POWAŻNIE. Korzystamy z najlepszych, oryginalnych i sprawdzonych produktów. Tak NAPRAWDĘ przecież chodzi o jedno … dobre jedzenie!
Zrecenzowano 8 września 2019

Obsługa miła i bardzo pomocna. Niestety czas oczekiwania jak na krótkie zamówienie przesadzony. Pizza smaczna chodź bez szału.

Dziękujemy, olakmk

Zrecenzowano 8 września 2019

Makaron oraz Lasagne były zimne, mdłe, makaron był prawdopodobnie odgrzewany, trudno było ugryźć.
Zdarzyło się już to nie pierwszy raz w Serio.
Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, ewetti
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przed wybraniem tego miejsca na obiad urodzinowy czytałem szereg negatywnych opinii o tym miejscu. Jednak stwierdziliśmy pewnie za bardzo się czepiaja i postanowiliśmy sprawdzić to miejsce. Zamówiliśmy 2 pizze, makaron i świeże mule z karty dnia. 1 z pizzy była mocno przypalona, niedoprawiona a przez sos całe ciasto namokniete. Z karty dnia wybrałem "świeże mule". Jednak to danie było największym rozczarowaniem i świadczyło o niskiej jakości kuchnie tym miejscu. Po pierwsze małże nie były świeże, gilumowate i aż pomarańczowe z przeciagniecia w czasie przygotowania dania a sos tak zadolony że aż gorzki. Uważam że to danie to totalny nie wypłat w tym miejscu. Niestety kelnerka nie zapytała czy nam samowalo. Gdyby nie rodzinny charakter wizyty w tym miejscu skończyło by się zwrotem na kuchnię tego dania. To miejsce to serio nic specjalnego!

Dziękujemy, majk0wski
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

W SERIO byłam gościem już drugi raz. Bardzo przyjemna restauracja, która dzięki swojej lokalizacji nie jest mocno przepełniona, jak te, które znajdują się bliżej Bulwaru.
Zamówione dania, to pizza i makaron z polędwiczką w sosie kurkowym. Pizza dobra, choć ciasto tak cienkie, że nie da rady podnieść kawałka do góry, bo wygina się na wszystkie strony. Makaron niestety jadałam lepszy w innych miejscach. Sos był kompletnie bez smaku, a kurki znajdujące się w nim były chyba dorzucone na końcu jego tworzenia, bo kompletnie nie czuć było ich smaku w sosie. Musiałam wspomagać się przyprawami ze stolika, by dodać daniu odrobinę animuszu.
Obsługa miła, nienachalna, choć trzeba ją przywołać spojrzeniem, by złożyć zamówienie.
P.S. Słówko do obsługi. Szklanki warto obejrzeć po wyciągnięciu ze zmywarki. Zacieki od wody nie wyglądają zachęcająco.

Dziękujemy, Annlartenna
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serio, było to dobre jedzenie. Pizza quatro staggioni wyborna, makaron z pastą z bobu również. Bardzo dobra burrata. Nie polecam za to obsługi, chyba, ze akurat tego dnia trafiliśmy na ich gorszy dzień :)

Dziękujemy, okledzik

Serio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Serio? Podziel się wrażeniami!