“Poprawnie, ale bez fajerwerków ”
Serio — recenzja

Serio
Nr 34 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Włoska
Opis: Serio czyli … od serca, bez żartów, szczerze, autentycznie, bez wątpienia, poważnie, naprawdę. W każde nasze dnie wkładamy mnóstwo pracy. Gotujemy tak, jak chcielibyśmy by inni gotowali dla nas, czyli OD SERCA. Luźna i przyjazna atmosfera jest da nas ważna, ale w kuchni nie uznajemy kompromisów i półśrodków, tu NIE MA ŻARTÓW. SZCZERZE, my też lubimy dobrze zjeść nawet późnym wieczorem. Wiosna, lato, jesień, zima … przez cały rok stawiamy na AUTENTYCZNOŚĆ, czyli prostotę i sezonowość. BEZ WĄTPIENIA, każdy z Was jest dla nas najważniejszy, dlatego wkładamy wiele wysiłku, abyście miło spędzali u nas czas. Składniki, których używamy w kuchni co kilka dni przemierzają pół Europy, POWAŻNIE. Korzystamy z najlepszych, oryginalnych i sprawdzonych produktów. Tak NAPRAWDĘ przecież chodzi o jedno … dobre jedzenie!
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

W SERIO byłam gościem już drugi raz. Bardzo przyjemna restauracja, która dzięki swojej lokalizacji nie jest mocno przepełniona, jak te, które znajdują się bliżej Bulwaru.
Zamówione dania, to pizza i makaron z polędwiczką w sosie kurkowym. Pizza dobra, choć ciasto tak cienkie, że nie da rady podnieść kawałka do góry, bo wygina się na wszystkie strony. Makaron niestety jadałam lepszy w innych miejscach. Sos był kompletnie bez smaku, a kurki znajdujące się w nim były chyba dorzucone na końcu jego tworzenia, bo kompletnie nie czuć było ich smaku w sosie. Musiałam wspomagać się przyprawami ze stolika, by dodać daniu odrobinę animuszu.
Obsługa miła, nienachalna, choć trzeba ją przywołać spojrzeniem, by złożyć zamówienie.
P.S. Słówko do obsługi. Szklanki warto obejrzeć po wyciągnięciu ze zmywarki. Zacieki od wody nie wyglądają zachęcająco.

Dziękujemy, Annlartenna

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serio, było to dobre jedzenie. Pizza quatro staggioni wyborna, makaron z pastą z bobu również. Bardzo dobra burrata. Nie polecam za to obsługi, chyba, ze akurat tego dnia trafiliśmy na ich gorszy dzień :)

Dziękujemy, okledzik
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Lokal w bocznej uliczce znaleźliśmy w drodze z Dworca do Skweru Kościuszki. Zamówiliśmy pizzę - dość smaczną i zupę krem marchewkowy - coś innego też smacznego; lemoniada mocno kwaśna i we własnym zakresie musieliśmy ją dosładzać.... Ogólnie można, ale bez rewelacji...

Dziękujemy, trip_forU
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

NIE POLECAM Zawsze lubiłam odwiedzać Serio i z przyjemnością dzisiaj wybrałam się na kolację. Pełna porażka!!! Pizza z gigantycznie grubym wałkiem ciasta dookoła i miękkim po środku. Musiał zmienić się kucharz.

Dziękujemy, 2019i20
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Pizza znakomita i lokal przemiły. Z pewnością jeszcze tam w wrócę o to z dużą przyjemnością. Poza tym przyzwoite belgijskie piwo

Dziękujemy, MagdaF603

Serio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Serio? Podziel się wrażeniami!