“Całkiem dobre, całkiem serio”
Serio — recenzja

Serio
Nr 34 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Włoska
Opis: Serio czyli … od serca, bez żartów, szczerze, autentycznie, bez wątpienia, poważnie, naprawdę. W każde nasze dnie wkładamy mnóstwo pracy. Gotujemy tak, jak chcielibyśmy by inni gotowali dla nas, czyli OD SERCA. Luźna i przyjazna atmosfera jest da nas ważna, ale w kuchni nie uznajemy kompromisów i półśrodków, tu NIE MA ŻARTÓW. SZCZERZE, my też lubimy dobrze zjeść nawet późnym wieczorem. Wiosna, lato, jesień, zima … przez cały rok stawiamy na AUTENTYCZNOŚĆ, czyli prostotę i sezonowość. BEZ WĄTPIENIA, każdy z Was jest dla nas najważniejszy, dlatego wkładamy wiele wysiłku, abyście miło spędzali u nas czas. Składniki, których używamy w kuchni co kilka dni przemierzają pół Europy, POWAŻNIE. Korzystamy z najlepszych, oryginalnych i sprawdzonych produktów. Tak NAPRAWDĘ przecież chodzi o jedno … dobre jedzenie!
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serio, było to dobre jedzenie. Pizza quatro staggioni wyborna, makaron z pastą z bobu również. Bardzo dobra burrata. Nie polecam za to obsługi, chyba, ze akurat tego dnia trafiliśmy na ich gorszy dzień :)

Dziękujemy, okledzik

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Lokal w bocznej uliczce znaleźliśmy w drodze z Dworca do Skweru Kościuszki. Zamówiliśmy pizzę - dość smaczną i zupę krem marchewkowy - coś innego też smacznego; lemoniada mocno kwaśna i we własnym zakresie musieliśmy ją dosładzać.... Ogólnie można, ale bez rewelacji...

Dziękujemy, trip_forU
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

NIE POLECAM Zawsze lubiłam odwiedzać Serio i z przyjemnością dzisiaj wybrałam się na kolację. Pełna porażka!!! Pizza z gigantycznie grubym wałkiem ciasta dookoła i miękkim po środku. Musiał zmienić się kucharz.

Dziękujemy, 2019i20
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Pizza znakomita i lokal przemiły. Z pewnością jeszcze tam w wrócę o to z dużą przyjemnością. Poza tym przyzwoite belgijskie piwo

Dziękujemy, MagdaF603
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam kilka razy. Pizza 9/10, bardzo dobre ciasto. Makarony już gorzej bardzo dużo śmietany w sosie. Obsługa bardzo miła i pomocna, ceny jak w większości restauracji włoskich w Gdyni. Bardzo polecam

Dziękujemy, aleksandrak348

Serio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Serio? Podziel się wrażeniami!