Kameralny

Stadion kameralny, ale piękny. Bardzo dobrze ogląda się z niego mecze, dojazd również nie jest... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Swiatynia Gdynian

Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019
marcin717
Gdynia, Polska

Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce Wspanialego Klubu na ktorym od początku istnienia mam to samo miejsce a obok mnie moja rodzina dalsza i blizsza.Wspaniala atmosfera na meczach Arki polaczona z dobra funkcjonalnoscia stadionu(mozna sie przyczepic jedynie do malej ilosci bramek)gwarantuje nie zapomniane przezycia.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano: 6 listopada 2017

Obiekt idealny dla dużego miasta z fajnym klubem. Wszystko jak trzeba i nic więcej. Dojazd dobry komunikacją miejską. Z parkingami trocę gorzej.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, jacekp77
Zrecenzowano: 5 listopada 2017

Każdy kibic Arki powinien odwiedzić ten obiekt. Szczególnie podczas meczu żeby zobaczyć i poczuć atmosferę. Stadion nowoczesny i łatwo trafić.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Poznaniak1972
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017

Byliśmy na meczu ekstraklasy. Stadion pełen, super doping. Warto zapytać w kasie o odpowiedni wybór trybuny, aby jako turysta nie trafić na fanatyków. Atmosfera spokojna, mimo derbów pomorza. Na odpowiednie trybuny można iść nawet z małymi dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, WKND90
Zrecenzowano: 12 lipca 2017

Kocham to miejsce :) Najlepsze emocje, miejsce gdzie spotykam wielu przyjaciół. Tylko Arka Gdynia ! :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, ArturK1256