“Wysoki poziom”
Krew i Woda — recenzja

Krew i Woda
Nr 19 wśród 366 Restauracje (Gdynia)

Bardzo dobry lokal,który trzyma wysoki poziom do lat.Restauracja znajduje się kolejne sezony w Żółtym Przewodniku co świadcùý0zy o wysokiej jakości.Mila obsługa bardzo dobrze znająca dania.Jedzenie bardzo dobre i smaczne na bardzo wysokim poziomie.

123  Dziękujemy, marcin717

Wspaniałe ostrygi, wyśmienity mix owoców morza w curry: krewetki, małże, ośmiornice, kalmary. Wyczuwalne delikatne mango, co w połączeniu z curry gwarantowało niespotykany bukiet smakowy. Smaczna wołowina, w punkt makaron. Całość dopełniło fantastyczne wino. Gorąco polecam, smak i klasa, eleganckie wnętrze, otwarta kuchnia i przyjemna obsługa!

Dziękujemy, kannadr

Fajna knajpka. Menu spore. Każdy coś sobie znajdzie. Jadłem 4 dania: Tatar z tuńczyka za Sri Lanki - super, zupa tajska z krewetkami - najlepsza zupa jaka kiedykolwiek jadłem, dorsz - dobry, sernik z czymś tam - tez bardzo dobry. Obsługa bardzo uśmiechnięta i pomocna. Ceny nie najniższe ale warto. Wystrój fajny z gustem. Wrócę tu i zamówię podwójna zupę tajska. Warto i polecam.

Dziękujemy, JurekMa

Genialne miejsce. W poszukiwaniu dobrego jedzenia , znakomitej obsługi i przytulnego miejsca trafiliśmy właśnie tu.. i zostaliśmy!
Śledź z klopsikami rybnymi, sałatka z kozim serem , sałatka z owoców morza i sernik lodowy.. świetnie skomponowane i podane dania!
Proste przestrzenie, przestronne miejsce, ciekawa stylizacja wnętrza,bez kombinowania z wystrojem..krótki czas oczekiwania, ceny średnia półka i profesjonalna obsługa.. tą ostatnia rzecz bardzo dobrze wspominany. Kelner ze swoją wiedzą i doświadczeniem profesjonalnie zaopiekował się nami.
Bardzo dobre i klimatyczne miejsce na randkę czy spotkanie firmowe.
Świetna karta win!
Wrócimy;)!

1  Dziękujemy, michsla

Regularnie odwiedzamy tę restaurację. Byliśmy dziś i co danie to dobre. Obsługa
bardzo miła.
Polecam .

Dziękujemy, kot55

Krew i Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Krew i Woda? Podziel się wrażeniami!