“Czasem o klasie decydują niuanse....czyż nie!?”
Krew i Woda — recenzja

Krew i Woda
Nr 19 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

…bardzo rzadko się czepiam, szczególnie tego miejsca, tym bardziej ,że i tym razem było naprawdę dobrze ale mimo to, po tej kolacji postanowiłem wytknąć to i owo. Piątkowy wieczór, kolacja dla dwojga” - plusy: obsługa, dobór wina, atmosfera, przystawki absolutnie bez zarzutu, Chateaubriand mojej Pani idealny, piwko do śledzika cudownie zimne, minusy: zamawiałem małą wódeczkę zaznaczając aby była zmrożona ( nie tylko zimną) dodatkowo poprosiłem o zmrożenie kieliszka – zapewniony ,że tak będzie dostałem jedynie zimne, zimniejsze było już moje piwo…szkoda ponieważ osiągnięcie tzw. efektu pt. „jak by mi sam Pan Jezusek zimną stópką po przełyku stąpał” przy jedynie zimnej wódce jest nie osiągalne! (Ten sam błąd wytknąłem restauracji w opinii z 13 lutego 2019 pt. Chateaubriand oraz sandacz - świetne!) Moje danie główne Surf’ n Turf (Chateaubriand z krewetkami i kalmarami ) owoce morza idealne, demi-glace zdecydowanie za słony, u mojej Pani też. Polędwica z tylnej, końcowej części !? zamawiając wersję krwistą nie można dobierać takiej części polędwicy , równomierne wysmażenie jest w tym wypadku nie wykonalne i tak też się stało, część szersza była bardzo dobra część węższa sucha i przeciągnięta a tak w ogóle do Chateaubriand obliguje jedynie do części środkowej z polędwicy, prawda!?
Można powiedzieć ,że „facet się czepia szczegółów” ale chyba płacą 500 zł za kolację mogę do ciężkiej cholery wymagać aby takie błędy się nie pojawiały!? ...do poprawy! – powodzenia!

Dziękujemy, piotrnevermore

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na rogu ul. Armii Krajowej i Abrahama z doskonałym „śledziem po gdyńsku” o niepowtarzalnym smaku ... jedynym jakim miałem przyjemność degustować ... pozostałe potrawy również doskonale .... rybna na pomidorach również wyśmienita .... ciekawa karta win ....
polecam zdecydowanie śledzia ....

1  Dziękujemy, 49adamz
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, świeże produkty, obsługa na najwyższym poziomie. Byliśmy obsługiwani przez jedna z lepszych kelnerek w Polsce. Przygotowana, znająca potrawy, potrafiąca doradzić i bardzo miła, co uważam za fenomen w polskim kelnerstwie. Gdyby była skala obsługi na 6, to napewno byłaby zaznaczona. Nie odmawiajcie sobie deserów bo są pyszne. Polecam mule w białym winie, rewelacja, jak również inne potrawy.

Dziękujemy, CarribianPirate
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Nie dość, że jedzenie świetne, to jeszcze obsługa, która wie co podaje i potrafi opowiedzieć o daniu. Warto zabrać dziecku pieniądze z komunii, żeby chociaż raz tam zaszaleć.

Dziękujemy, AbaTheGreat
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal zasługuje na uwagę bardzo dobre jedzenie gustownie podane Bezbłędny serwis kelnerski Bogata karta win

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 214marcinr

Krew i Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Krew i Woda? Podziel się wrażeniami!