“Bardzo pyszne jedzenie”
Krew i Woda — recenzja

Krew i Woda
Nr 16 wśród 280 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 30 lipca 2017

Byliśmy tam dzisiaj na obiedzie rodzinnym. Rezerwowałam stolik kilka dni szybciej, oczywiście nikt o rezerwacji nie pamiętał. Pytanie czyje to szczęście że były wolne stoliki, moje czy ich. Jedzenie naprawdę super, kucharze uśmiechnięci i zadowoleni, aż szkoda chłopaków bo ich zaangażowanie w tę restaurację psuje fatalna obsługa kelnerska. Nasza kelnerka była bardzo sucha. Miałam wrażenie że jej się nie podoba że w ogóle pojawiliśmy się w tej restauracji. Bardzo zadaniowa i niekoniecznie zainteresowana nami. Z trudem kierowała do nas uśmiech. Daliśmy skąpy napiwek, ale daliśmy bo w sumie bardziej doceniliśmy pracę kucharzy. Jak restauracja naprawdę zainteresuje się obsługą kelnerską i ich odczuwalną niestety przez klientów niechęcią do zajmowania się klientem, to całość będzie godna polecenia.

Dziękujemy, Piotr K

Zrecenzowano 21 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Krewetki z patelni palce lizać! Pyszne curry z owocami morza i sałatka z kozim serem. Aż ślinka cieknie na wspomnienie. Dodatkowo świetny wystrój i akceptacja piesków. Żeby nie było aż tak cudownie - wygląd menu, jak z baru i wysokie ceny sprowadzają na ziemię :)

Dziękujemy, kasia s
Zrecenzowano 14 lipca 2017

To jedna z nowych knajp serwujących dania na poziomie europejskim. Ambitna kuchnia, dobry poziom, trochę nierówny... Ogólnie - warte polecenia miejsce, ceny średnie, trochę chyba zbyt długa karta - przez co jakość spada. Niemniej - miejsce warte polecenia na obiad. Naprawdę niezły wybór win - za wina daję 5 gwiazdek.

Dziękujemy, andmaro a
Zrecenzowano 14 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce wygląda jak wiele innych "nowoczesnych" knajp ale w środku jest dużo więcej. Super obsługa która doradzi Wam poprawnie wino do każdego dania. Matias na starter nieSamowity. Dorsz na danie główne to czysta poezja.

Dziękujemy, witucmac
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Od czasu otwarcia jest to jedno z moich ulubionych miejsc. Pyszne ryby i owoce morza- brakuje takich knajp u nas. Warto trafić gdy gotuje sam szef, bo wówczas wszystko smakuje wyśmienicie.

Dziękujemy, 819sylwiab

Krew i Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Krew i Woda? Podziel się wrażeniami!