“Smak Indii w Trojmiescie”
Taj Mahal — recenzja

Taj Mahal
Nr 53 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój lokalu taki sobie, ale serwowane dania bardzo dobre. Zamówiliśmy kurczaka tikka masala i chlebki naan. Sos aromatyczny, chlebki bardzo dobre. Chętnie wrócimy w to miejsce.

Dziękujemy, mongrab

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Restauracja znajduje się przy ulicy Własysława IV, pod lokalem czasami uda się złapać miejsca parkingowe. W środku jest dosyć przestronnie, zazwyczaj sporo wolnych stolików. Indyjskie potrawy są bardzo dobre, obsługa również na poziomie, zazwyczaj żegna gości otwierając przy tym drzwi i przytrzymując - bardzo miły gest. Raz na jakiś czas odwiedzam z przyjemnością. Jedyne zastrzeżenie mam co do czystości, ale postęp jest ponieważ toalety zostały odświeżone. Polecam!

1  Dziękujemy, JakubInTravel
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wejscie od Wladyslawa IV,duzy parking miejski przy restauracji.W srodku sporo miejsca,mila obsluga-prawie zawsze wszystkich wita wlasciciel.Jedzenie bardzo dobre,spory wybor dan.Bylem tu wiele razy i nigdy sie nie zawiodlem.Paleta barw i smakow.Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano 17 lutego 2019

To miejsce z najlepsza kuchnia indyjska w Gdyni.Swietne jedzenie, mila obsluga. Polecam miesa z pieca tandori, sos pomidorowy z platkami migdalow, chlebek naan (nie jest zbyt tlusty), napoj lassi pychotka. Nam poprostu wszystko tam smakuje☺

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 3 listopada 2018

Jedzenie OK - poprawne, nic poza tym. Ceny absolutnie nieadekwatne do jakości Obsługa miła i pomocna.
Wystrój stołówkowy. I toalety...właściwie kible. bo inaczej się tego nie da nazwać - jak na kiepskim dworcu - brudne i śmierdzące, Wielkie rozczarowanie

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, Sherpa65439273623

Taj Mahal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Taj Mahal? Podziel się wrażeniami!