Największa galeria w Trójmieście

Bardzo ładnie wyglądającą galeria z największą liczbą punktów handlowych w trojmiescie, dużo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
marcin717
Gdynia, Polska
Polecam

Swietne miejsce na zakupy, duzo ciekawych sklepow, wybor towarow ,gastronomia rowniez fajna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Johana G

Zrecenzowano: 4 września 2019

Wielki moloch bez atmosfery.Nie wiem czym się zachwycać ? Bardzo tloczno, bardzo duszno i gwarno. Obsluga w wiekszosci sklepów kiepska, nieeadekwatna do marki i cen produktów. Gastronomia też nie trzyma poziomu, to samo w innych centrach handlowych smaczniejsze i lepiej podane. Zdecydowanie wolę Gdyńskie Centrum Handlowe "KLIF"

Dziękujemy, teresa_szczypta
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Największa i najlepiej zagospodarowana galeria handlowa w Trójmieście. Gastronomia, usługi i wiele innych - zlokalizowanych w Centrum Riviera.

Dziękujemy, piopru
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Galeria nie jest zaprojektowana na takie tłumy i nie posiada za dobrej wentylacji, przez co wizyta nie była zbyt miła. Plusem jest duża ilość sklepów i dość duży wybór miejsc jeśli chodzi o gastronomię, lecz ludzi było tak dużo że nie było gdzie usiąść z jedzeniem. Warto przyjść wcześnie rank by ominąć tłum.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, adventures156
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieszkam w UK od wielu lat. Sama pracuje w obsłudze klienta. Na wyspach są wymogi , trzeba dostarczyć jak najlepszy serwis. Nigdy się tam nie pokazuje humorów i grymasów bo jest nie na miejscu . Takich ludzi po prostu w pracy się nie trzyma .
Wspaniały słoneczny dzień, wycieczka do gdyńskiej riviery na zakupy, super humory, ogólnie ekstra atmosfera w centrum handlowym.
Wszystko byłoby super gdyby nie pewna pani w sklepie Diverse . Niesamowicie nieprzyjemna , niemiła. Ja, mama i brat czuliśmy się okropnie po tym jak nas potraktowała . Powiedziałam ze już nigdy tam nie wrócę . Skutecznie popsuła nasze południe . Po tym zajściu opuściliśmy centrum handlowe . Nie miałam ochoty na dalsze zakupy .
Pani ma średniej długości blond włosy i przedłużane niebieskie paznokcie .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 92martak
Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Największe centrum handlowe w 3citi , znajdziecie ty dużo ciekawych sklepów jak i atrakcji dla dzieci. Na poziomie restauracji zlokalizowane są nie tylko fast foody ale też jedzenie ze świerzo przygotowywanymi daniami.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, pawelj741