“Polecam”
Pueblo — recenzja

Pueblo
Nr 10 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Pyszne meksykańskie jedzonko, porcje duże, ładnie podsne, miła i sprawna obsługa, klimatyczny wystrój w srodku, ktory pozwala poczuć się, jak byśmy byli w Meksyku :)

Dziękujemy, NorthStar435253

Po półrocznej nieobecności odwiedziłem po raz kolejny Pueblo i... nieco się zdziwiłem. Fajita zmieniła skład: zniknął mus z fasoli i w jego miejsce pojawiło się coś słodkiego z kukurydzą (co nie za bardzo się komponuje z całą resztą), papryki trzeba szukać z lupą a w jej miejsce pojawiła się wszechobecna pietruszka (też nie za bardzo komponująca się z całością). Obsługa lekko zeszła z jakości - podczas płacenia nie zapytano mnie "czy smakowało ?" tylko "ile doliczyć za obsługę ?". Coś nie gra... A było naprawdę fajnie. Szkoda.

1  Dziękujemy, Mariusz_EU

Obsługa bardzo miła od samego wejścia, pomocna przy wyborze dań i znająca się na nich. Wybór padł na zestaw przystawek i dań głównych. Żeberka i skrzydełka niesamowite, idealnie doprawione. Tortille również, tak jak krabowe nóżki. Kurczak mógłbyc nieco dłużej w piecu luc na patelni, a pierożki z rodzynkami niestety nie do zjedzenia, ciasto coś jak kruche, bardzo suche i nawet duża ilość salsy czy śmietany niewiele pomogła.

Dziękujemy, JestemKarolina

Pyszne, duży wybór, ładnie podane, obsługa klasa. Byliśmy bardzo zadowoleni. Nawet znalazlo sie danie dla 11 miesiecznego bobasa. Jak jeszcze kiedyś odwiedzimy Gdynię napewno tu wrócimy.

Dziękujemy, 550justis
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Choć żadna z nas nie przepadała za Meksykańska kuchnia to po spojrzeniu ilu ludzi poleca dałyśmy się skusić! Niebo w gębie! Bardzo dobrze doprawiona, wszystko bardzo ładnie i schludnie podane. Obsługa bardzo miła i kulturalna ☺️

Dziękujemy, 895monikal

Pueblo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pueblo? Podziel się wrażeniami!