“Najlepsi”
Pueblo — recenzja

Pueblo
Nr 10 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Nic dodać nic ująć. Wystrój fantastyczny, jedzenie NIESAMOWITE, porcje OGROMNE, drinki PRZEPYSZNE. Syte to i to bardzo! A jednocześnie tak smaczne ze nie chce się przestawać. Warte swojej ceny i jest co coś zdecydowanie niekonwencjonalnego. Ale najlepiej zrobić rezerwacje bo często tłumy ;)

Dziękujemy, Ola O

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce. Pyszne meksykanskie jedzenie. Zawsze staramy sie wybrac cos innego, jeszcze nie trafilismy na cos slabego. Obsluga mila, kompetentna i sluzaca pomoca w wyborze. Kocham ich sos BBQ, powinni go sprzedawać ;-) czasem jest tak, ze albo jest sie najedzonym,albo czystym,a moze tylko ja nie potrafie zjesc tacos poprawnie :) polecam, w weekendy warto ogarnac rezerwacje, moze byc problem z miejscem :)

Dziękujemy, martynashine
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem lunch. Jak zwykle wszystko pyszne. To miejsce od kilkunastu juz lat trzyma poziom. Polecam.

Dziękujemy, Raffik00001
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pierwsza klasa - naprawdę dawno nie jadłem tak pysznej kuchni meksykańskiej. Wnętrze jest zachwycające - warto zobaczyć. My siedzieliśmy w ogródku na zewnątrz bo był z nami pies. Tu duży plus dla restauracji za to ze mogliśmy zabrać pieska. Obsługa uprzejma ale bez rewelacji jeżeli chodzi o podejście do Klientów- zachowane minimum, nic poza tym. Polecam wszystkim ten lokal bo jedzenie jest naprawdę świeże i pyszne. Kuchnia Meksykańska w najlepszym wydaniu tylko TUTAJ!!!

Dziękujemy, tomekzajdel
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobrze zarezerwować stolik bo przed lokalem tłumy i trzeba trochę poczekać. Próbowałem tacos quesadille i zestaw tortilli (burrito enchilada i chimichanga). Najsłabsze zdecydowanie tacosy -tortilla za mocno spieczona szybko zrobiła się bardzo sucha. Quesadilla pyszna to samo zestaw. Bardzo dobre guacamole. Ogólnie z wizyty byliśmy zadowoleni aczkolwiek nie było to najlepsza meksykańska kuchnia, która jedliśmy.

Dziękujemy, bebul123

Pueblo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pueblo? Podziel się wrażeniami!