“Bardzo dobra kuchni”
Pueblo — recenzja

Pueblo
Nr 11 wśród 351 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 czerwca 2018

Dobre jedzenie i pyszna lemoniada, spore porcje, szybka i miła obsługa, kilka nachos podane na czas oczekiwania. Szkoda tylko, że sosy nie wyglądają jakby były domowej roboty (słabe guacamole, sos pikantny w ogóle nie ostry itp). Reszta - bez zarzutów.

Dziękujemy, maly_chomik

Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Skuszony recenzjami wybralem sie tam razem z partnerką w niedzielny poranek. Zamówiliśmy talerz rozmaitości dla dwóch osób składający się z mięs z grilla, pierożków, ziemniaków sałatki szaszłyków, quesadilli itp. Dodatkowo po jednej margeritcie.
Jedzenie i napoje zostały dostarczone bardzo szybko, napoje byly bardzo dobre. I niestety na tym kończą się plusy które mogę wystawić tej restauracji. Salsy zakupione w markecie i podawane wprost z butelek, brak nawet szczypty świeżej kolendry czy niesamowicie suche mięsa, to największe grzechy jakie popełnili kucharze. Niesamowicie płaski smak podanych nam potraw zdecydowanie nas zniechęcił do kolejnych wizyt. Za danie zapłaciliśmy 79 zł i co prawda zaspokoiło głód całkowicie, ale co to za przyjemność z jedzenia jeśli coś zapycha a nie smakuje? Nie polecam i nie rozumiem tak wysokich ocen.

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 4 czerwca 2018

Pueblo odwiedziliśmy drugi raz po prawie dwuletniej przerwie. Jedzenie dobre ale wydaje mi się ze trochę się pogorszyło. Porcje duże a ceny przystępne. miła obsługa.Pomimo bardzo dużego ruchu nie czekaliśmy zbyt długo na zamówione jedzenie

Dziękujemy, 84magdalenaj
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pueblo to jedna z moich ulubionych trójmiejskich restauracji, zarówno ta w Gdyni jak i w Gdańsku. Jedzenie pyszne, świeże, Margarita the best off! Polecam gorąco.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Małgorzata D
Zrecenzowano 31 maja 2018

Bardzo dobra meksykańska kuchnia oraz atmosfera w lokalu. Dość duże porcje, polecam dla kogoś z dużym głodem.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 582marcin

Pueblo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pueblo? Podziel się wrażeniami!