“Pyszne jedzenie w atrakcyjnej cenie”
Pueblo — recenzja

Pueblo
Nr 6 wśród 280 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Gdy mam ochotę na meksykańskie jedzenie mój wybór zawsze pada na Pueblo. Ogromny wybór pysznych dań i super drinkow w atrakcyjnych cenach! Bardzo miła obsługa i świetny klimat w lokalu. W weekend warto zarezerwować wcześniej stolik gdyż bywa tłoczno. Zdecydowanie warte odwiedzenia miejsce:)

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Napisz recenzję

Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i atmosfera, polecam na wypad ze znajomymi i rodzinami. Wiele razy tam byłam i jeszcze wrócę.

Dziękujemy, Kwasia K
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017

Bardzo dobry krem z kukurydzy, mięso z patelni też super.Fajny wystrój, miła obsługa. Dobre miejsce na lunch albo obiad.

Dziękujemy, ArturMonia
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zastanawialiśmy się gdzie zjeść coś i wypadło na Meksyk. Nie zawiedliśmy się stolik znalazł się bez rezerwacji, ciekawe rozwiązanie oddzielające stoliki i bardzo fachową obsluga. A kuchnia super dania trochę ostre jak w kuchni meksykańskiej, ładnie podane, porcje takie że zaspokoi głód największych glodomorow. Polecam

Dziękujemy, Mal Z
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepszy na świecie krem z kukurydzy. Gorąco polecam! A po obiedzie pyszne drinki. Przed wizytą warto zarezerwować stolik.

Dziękujemy, Paulina P

Pueblo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pueblo? Podziel się wrażeniami!