Zrecenzowano: 5 września 2019

Super lokalizacja z przepięknym widokiem. Bardzo czysto. Pomimo ze w centrum bez problemu z parkowaniem. Dobra restauracja .... chyba jedyny minus to brak otwieranych okien co jest częste przy klimatyzowanych pokojach - a będąc nad morzem chciało by się odetchnąć świeżym powietrzem

Dziękujemy, Mariusz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: admin_courtyard, Public Relations Manager, Courtyard by Marriott Gdynia WaterfrontOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Drogi Mariusz S,

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię zamieszczoną na platformie Trip Advisor.
Jest nam niezmiernie miło, że docenili Państwo czystość i widok z naszych pokoi. To dla nas wspaniały komplement i ogromna motywacja do dalszej pracy
Ze względów bezpieczeństwa, nasze okna nie są otwierane.

Mamy nadzieję, że ponownie będziemy mogli gościć Państwa w Gdyni.
Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Znakomita lokalizacja . Bardzo dobry standard z miła grzeczną i profesjonalną obsługą .
Zresztą dokonując wyboru hotelu tego właśnie oczekujemy ….. i jest .
Ponadto śniadanie na tarasie przy marinie ……. gorąco polecam .

Wskazówka dotycząca pokoi: Proszę pamiętać ,że nie wszystkie pokoje są z widokiem na zatokę …...
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 387jerzyn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: admin_courtyard, Public Relations Manager, Courtyard by Marriott Gdynia WaterfrontOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Drogi 387jerzyn,

Serdecznie dziękujemy za przyznanie nam 5 gwiazdek na platformie TripAdvisor.
Szczególnie cieszy nas Państwa pozytywna opinia na temat obsługi hotelu i lokalizacji.
Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie!
Przesyłamy pozdrowienia z Gdyni,

Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu panuje porządek pokoje są ładne i zadbane dokładnie jak na zdjęciach piękny widok na morze z okna. Hotel oferuje Sejf deskę do prasowania, żelazko. i pyszne śniadania w hotelowej restauracji.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 1233rtt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: admin_courtyard, Public Relations Manager, Courtyard by Marriott Gdynia WaterfrontOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Drogi 1233rtt,

Dziękujemy za pozytywną opinię, bardzo cieszy nas fakt, że zarówno wnętrze i wyposażenie pokoju, jak również śniadania przypadły Państwu do gustu.
Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję zobaczyć się ponownie!
Serdeczne pozdrowienia,

Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przeciętny hotel o niezbyt wysokim standardzie.
Pokoje urządzone w stylu Leroy Merlin nic specjalnego.
Słaba siłownia, taka sobie kuchnia.
Plus za spektakularny widok z pokoi ma morze.
Jak na nowy obiekt to jednak trochę za mało.
Nie polecam

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, radekrocinski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: admin_courtyard, Public Relations Manager, Courtyard by Marriott Gdynia WaterfrontOdpowiedź udzielona 7 czerwca 2019

Drogi radekrocinski,

Dziękujemy za zamieszczenie opinii na TripAdvisor. Jest nam bardzo przykro, że wizyta w naszym hotelu nie do końca spełniła Pańskie oczekiwania.
Mimo to, cieszy nas fakt, że docenił Pan widok z pokoju.

Pozdrawiamy, Zespół Courtyard by Marriott Gdynia

Zrecenzowano: 21 maja 2019

Hotel spory, w miarę nowy. Nie trafiłem na parking podziemny, pomimo tego, że w recepcji potwierdzono że jest. Skorzystałem z parkingu na zewnątrz. Trudny dojazd jeśli ktoś pierwszy raz tam jedzie. Obsługa recepcji szybka, miła i sprawna. Mieliśmy dwa pokoje połączone. Pokoje, świeże codziennie sprzątane bez uwag. Śniadanie w miarę obfite. Pierwszego dnia trafiłem na kucharza chyba w złym humorze. Poprosiłem o świeżą jajecznicę i otrzymałem info, że nie zrobi ponieważ jest jajecznica w pojemnikach. Trochę to dziwne :( Położenie hotelu ok. 200m od ORP Błyskawica :) Polecam hotel na krótki wypad.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wziąć pokój z widokiem na Zatokę Gdańską.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, JurekMa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: admin_courtyard, Public Relations Manager, Courtyard by Marriott Gdynia WaterfrontOdpowiedź udzielona 24 maja 2019

Drogi JurekMa,

Dziękujemy za zamieszczenie swojej opinii na TripAdvisor. Jest nam przykro, że wizyta w naszym hotelu nie do końca spełniła Pańskie oczekiwania.
Mimo to, cieszy nas fakt, że jest Pan zadowolony z obsługi recepcji i czystości w pokojach.
Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli możliwość gościć Pana ponownie, a tym samym udowodnić, że nasz serwis może być na jeszcze wyższym poziomie.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Courtyard by Marriott Gdynia