“Dobry hotel biznesowy”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 11 dodatkowych witryn!
Courtyard Gdynia Waterfront
Miejsce nr 1 wśród 22 hoteli w Gdyni
Zrecenzowano 7 września 2017

Courtyard Gdynia jest bardzo dobrym hotelem na podróże służbowe. Zlokalizowany jest w centrum miasta, niedaleko Skweru Kościuszki. Niektóre pokoje oferują bardzo ładny widok na port i zatokę. Pokoje są bardzo czyste, nowoczesne i dobrze wyposażone. Obsługa hotelowa bardzo miła i uczynna. Śniadania - smaczne i urozmaicone. Niestety widać, że operator hotelu chce zaoszczędzić na czym tylko się da - dla gości Platinum oferuje upgrade tylko o jedną kategorię pokoju w górę (a nie do najlepszego dostępnego), oprócz tego nawet woda w pokoju jest jedynie "powitalna". Standardowo są to 2 butelki - ja niestety mogłem skorzystać tylko z jednej, ponieważ druga była... otwarta i niepełna (prawdopodobnie użyta przez poprzedniego gościa). Ogólnie polecam ten hotel - mam nadzieję, że opisane powyżej detale zostaną poprawione i po moim kolejnym pobycie będę mógł ocenić Courtyard Gdynia na 5.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Mariusz K
Napisz recenzję

Zrecenzowano 7 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel, śniadania przepyszne lokalizacja wspaniała. Obsługa nienarzucająca się. Parking przy hotelu. Ledwo zdążyliśmy zjeść śniadanie a w pokoju było już czysto. Ręczniki zmienione, lóżka pościelone. Ogromny plus za deskę do prasowani i żelazko w każdym pokoju. Jedyny minus to brak możliwości otwarcia okien.

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Sylwia K
Zrecenzowano 1 września 2017

Hotel super na wyjazdy biznesowe z ładnym nowoczesnym wnętrzem dokładnie takim jak na zdjęciach. Na takie wyjazdy bądź wyjazdy weekendowe czyli krótkie jest ok. Na wypoczynek niestety się nie nadaje moim zdaniem. Pokój z widokiem na morze to zdecydowanie lepsza opcja. Pokoje czyste, ładne. Obsługa niekrępująca. Śniadania niestety dość drogie jak na mój gust. 130 zł dziennie za śniadanie dla 2 osób nie jest atrakcyjną ceną na rynku hotelowym. Co mi przeszkadzało. Drobne rzeczy, ale sporo. Brak jakiegokolwiek grzejnika łazienkowego na wysuszenie drobnych rzeczy typu strój, brak akcesoriów łazienkowych typu patyczki, waciki w wersji nawet mini, krótka szyba prysznicowa, która nie pozwoliła na komfort prysznicowy, bo woda lała się na łazienkę. Niezbyt szczęśliwa umywalka, która też wiecznie była mokra. Wszystko ładne wizualnie, ale jakieś niefunkcjonalne. Telewizja z bardzo ubogim zestawem programów. Okna, które się nie otwierają niestety - tzw szyby biznesowe czyli perspektywa szeroka a romantyczność zerowa. Parking. Drogi. To nie jest dobry pomysł aby przy dłuższych pobytach naliczać tak wysokie stawki 60 zł/doba. Znowu jest to potwierdzenie biznesowego charakteru tego hotelu. No i na koniec Panie w recepcji miłe, grzeczne, ale "dzień dobry" nie przechodzi przez gardła co jest kwestią podejścia, bo kogoś nie musi to razić. Reasumując - na wypoczynek dłuższy nie polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Byłam na 5 piętrze z widokiem na morze. Było cicho i spokojnie.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Beataqt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: admin_courtyard, General Manager, Courtyard Gdynia WaterfrontOdpowiedź udzielona 4 września 2017

Beataqt, bardzo dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie opinii na TripAdvisor. Jest nam przykro, że wizyta w naszym hotelu nie do końca spełniła Pani oczekiwania. Oczywiście, postaramy się wprowadzić działania mające na celu poprawę wskazanych niedogodności.
Serdecznie pozdrawiamy!
Joanna Szczotko GM

Zrecenzowano 29 sierpnia 2017

To mój drugi pobyt w tym hotelu. Tym razem zarezerwowałem pokój z widokiem na port. I to był słuszny wybór. Piękny widok na zacumowane żaglowce; "Dar Pomorza" i "Dar Młodzieży". Sam hotel świetnie położony w samym centrum atrakcji Gdyni. Przyjazna obsługa hotelowa. Wszystko zgodnie z oczekiwaniem. Polecam to miejsce.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje z widokiem na zatokę
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Piekny hotel z cudownym polozeniem.
Wygodne lozka z dobra posciela.
Restsuracja perfekcyjna.Jestem vege i to co mi ugotowano na obiady i kolacje oraz desery to byla ambrozja.
Polecam piekne miejsce w cydownym polozeniu.Klimat niesamowity a kuchnia perfekcyjna.

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, adarmina
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Gdynia — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0.4 km
Hotton Hotel
Nr 11 z 22 w lokalizacji Gdynia
Liczba recenzji: 79
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Courtyard Gdynia Waterfront? Podziel się wrażeniami!

Courtyard Gdynia Waterfront — dodatkowe informacje

Adres: ul. Jerzego Waszyngtona 19, Gdynia 81-342, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Pomorskie > Gdynia
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 22 hoteli w Gdyni
Zakres cen: 216 zł–424 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Courtyard Gdynia Waterfront 4*
Liczba pokoi: 200
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Courtyard Gdynia Waterfront. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?